אהבה ותשוקה מתחזקות החל מה-13 במרץ עבור 4 המזלות הסיניים הללו, על פי אסטרולוגים

הזמן, העונות והמחזורים השמימיים תמיד עיצבו את חיינו ופעולותינו. אסטרולוגים לומדים כל הזמן השפעות אלה בתחום האהבה והתשוקה, על מנת להדריך אותנו לקראת יחסים הרמוניים יותר. החל מה-13 במרץ, ארבעה מזלות סיניים ייהנו מתקופה שתורמת במיוחד לפריחה של רגשות אהבה גדולים ותשוקות עזות, המאופיינת בהזדמנויות צמיחה מוגברות ובדינמיקה חיובית.

הדרקון: התגלמות האנרגיה והכריזמה

שלט אש פר אקסלנס, הדרקון ידוע במגנטיות שלו ובביטחון העצמי הטבעי שלואשר מושכים את תשומת ליבם של אחרים., במהלך תקופה זו, הוא ירגיש בטוח עוד יותר ומאמציו יתוגמלו באהבה ובעבודה. הוא יהיה פתוח לחוויות חדשות ויוכל לפתות את אלה שהוא פוגש במהלך הרפתקאותיו.

מדוע הדרקון יזרח?

מזגו המוחצן והנועז, האנרגיה התקשורתית שלו ואיכויות הציפייה שלו הם כולם נכסים שיאפשרו לו להגיע להישגים גדולים בשבועות הקרובים. באהבה, לעומת זאת, עליו להימנע מליפול לגאווה וללמוד להקשיב לרצונותיו של האחר, על מנת לבנות מערכת יחסים יציבה ומתמשכת.

הנמר: הרפתקאות חקר ואהבה

סמל לחופש, עצמאות וגבורה, הנמר אוהב להיות מופתע ונדהם כל הזמן. במהלך תקופה חיובית זו, הוא יהיה במצב רוח לחקור, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית, אשר יפתח את הדלת להזדמנויות רבות. כזוג, הוא יהיה סקרן יותר וקשוב יותר לרצונות של בן זוגו, בעוד רווקים יוכלו לחיות הרפתקאות נלהבות.

מפתחות להצלחה עבור הנמר

כדי לנצל את מלוא תקופת הצמיחה הזו, הנמר יצטרך להישאר נאמן לעצמו ולשמור על אמונה באינסטינקטים שלו, תוך טיפוח סבלנות והקשבה. תכונות אלה יאפשרו להם לקחת בחשבון את הצרכים של הסובבים אותם, על מנת ליצור מערכות יחסים מספקות. היזהר, עם זאת, לא להיכנע בקלות רבה מדי לקסם של חידושים, תוך סיכון של פגיעה ביציבות הסנטימנטלית שלהם.

באותו נושא :  בדרך לחברות (13 בינואר), 2 המזלות האסטרולוגיים שיחזקו את הקשר ביניהם בסוף השבוע הקרוב

הנחש: אינטואיציה ופיתויים מרובים

סימן מסתורי וסודי, לנחש יכולות אינטואיטיביות ואמפתיות מפותחותאשר יהיה יקר לו בתקופה זו תורם אהבה ותשוקה., הקסם שלה יעבוד, בין אם במפגשים מקריים, פלירטוטים קלילים או רומנים רציניים. מפתה מלידה, הוא יידע להראות את עצמו באורו הטוב ביותר כדי לפתות את האדם שימשוך אותו.

מדוע הנחש צריך לעמוד על המשמר?

אבל שלב זה של צמיחה אינו חף מסכנה, שכן הוא גם חושף את הנחש לכל מיני פיתויים. לכן יהיה עליו להקפיד לאזן בין רצונותיו לבין צרכיו האמיתיים, לכבד את הגבולות שמציבים בעצמו או באחרים, ולא להיכנע לדחפים חזקים מדי מבלי להיזהר מכך מראש.

החזיר: נדיבות ורגישות מוגברת

גורמה מטבעו, החזיר הוא גם סימן סיני חביב מאוד, כולו עדינות וחיבה. חוסר האנוכיות והכנות שלו יועצמו במהלך שבועות מבטיחים אלה, מה שיאפשר לו להתחבר עם אחרים ולעורר את התעניינותם. כך יוכלו מערכות היחסים הרומנטיות שלהם לפרוח באקלים של אמון הדדי ונדיבות.

אתגרי החזיר מול אהבה ותשוקה

  1. דעו למדוד את טוב הלב שלכם, כדי לא להיתפס כחלשים או תמימים.
  2. הביעו את רגשותיכם בבירור, אך מבלי ליפול לעודף סנטימנטלי או רכושני.
  3. הפגינו טאקט ואינטליגנציה רגשית כדי להבין את שאיפותיו של בן זוגכם.

אם החזיר יצליח להתגבר על מכשולים אלה, הוא יוכל לטעום את תענוגות האהבה והתשוקה, ובכך לבנות חיים מלאי אושר והרמוניה.

לכן תחזיות אסטרולוגיות מזמינות אותנו להתייחס לחודש מרץ הזה כהזדמנות מושלמת עבור דרקונים, נמרים, נחשים וחזירים לחזק את קשרי האהבה שלהם או להיפתח למפגשים חדשים ומרגשים. בין אם מדובר ברומן קצר מועד או במערכת יחסים ארוכת טווח, הדבר החשוב הוא להישאר נאמנים לעצמכם ולהעמיק את הידע שלכם על אחרים, תוך שאתם נותנים לעצמכם להיות מודרכים על ידי כוחות של אחרים.הקוסמוס והרטטים החיוביים שהוא מייצר.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.