אושר ממשמש ובא עבור 5 המזלות הללו, על פי האסטרולוגיה הסינית

האסטרולוגיה הסינית חושפת רגעים נוצצים למזלות מסוימים. התכוננו לקבל חדשות טובות כשנחקור את השמים ונגלה איזה אושר מיועד לחמשת המזלות האלה. תנו להרפתקה להתחיל!

אושר על פי האסטרולוגיה הסינית

קשור באופן מהותי להרמוניה של אנרגיות קוסמיות,גלגל המזלות הסיני רואה באושר תוצאה של התאמה בין איתני הטבע לבין הפעולות האישיות שלנו. גלגל המזלות הסיני מסתובב, ואיתו תקופות המזל והרווחה המשפיעות עלינו. המזלות, המיוצגים על ידי חיות טוטם, מתרגמים את זרימת האנרגיה להזדמנויות ויתרונות פוטנציאליים. כל מזל קשור גם לאחד מחמשת היסודות הבסיסיים – עץ, אש, אדמה, מתכת ומים – הצובע את טבעו ומשנה את תפיסתו לאושר.

הקשר בין האלמנטים לבין חיות הטוטם יוצר פרופיל אנרגטי המשפיע על הרווחה. לדוגמה, שנה תחת סימן המים יעדיף את אלה החולקים את האלמנט הזה, המציע בהירות מחשבתית ו נוזל יצירתי. הבנת מחזורים אלה יכולה לעזור לנו להתאים את הפעולות שלנו כדי ללכוד אושר כאשר הוא מגיע לסף דלתנו.

עכברוש: שנה של הצלחות מסחררות

עבור אלה שנולדו תחת סימן החולדה, ההיערכויות הפלנטריות של ימינו הן שם נרדף ל הצלחה והתקדמות משמעותית. אם אתם עכברושים, צפו לשורה של הצלחות, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. תקופה מבורכת זו מזמינה אתכם לקחת יוזמות או להביא פרויקטים שהתבשלו זמן רב לידי מימוש. האסטרולוגיה הסינית מציעה שהיכולת שלכם לצפות ולהסתגל תהיה הנכס הגדול ביותר שלכם.

הטריק למקסם את ההשפעות החיוביות הללו טמון בהיענות שלך. היו מוכנים לקפוץ על הזדמנויות שנקרות בדרככם, וסמכו על האינסטינקטים שלכם שינחו אתכם. בתעוזה ובחדשנות תמצא החולדה את המפתחות להתפתחותה במהלך שלב חיובי זה.

באותו נושא :  צעדים ראשונים לעבר המזל, גלו את השלט שיעשה פריצת דרך פיננסית ב -4 בינואר

שור: יציבות שמזמינה שגשוג

השור ידוע בזכות מהימנות ושלה עוצמה שקטהואיכויות אלה יודגשו במיוחד השנה., עבור אלה שנולדו תחת סימן זה, מגיע שלב של יציבות ואיתו ההבטחה לשגשוג גובר. האסטרולוגיה הסינית מצביעה על כך שזה יהיה זמן אידיאלי לבנות מערכות יחסים חזקות, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית, ולבנות על בסיס בריא ובר קיימא.

המפתחות להפקת המרב מהשפעות אלה כוללים סבלנות והתמדה. עבודה קשה תשתלם, והחלטות שקולות שיתקבלו עכשיו יביאו שפע ו הישגים בטווח הארוך. לכן השור חייב להניח בסיס מוצק כדי לקדם בברכה את האושר שעומד לבוא.

נמר: אנרגיית ההתחדשות

סימן הנמר קשור ל חוזק ו תתעודדשני נכסים שיהיו מבוקשים מאוד השנה., עבור הנמרים, האופק האסטרולוגי מצביע על תקופה של התחדשות ואנרגיה חיובית. הזדמנויות שלא היו חשודות עד כה עשויות להופיע, ולהביא איתן את ההזדמנות לעשות התחלה חדשה או לחקור נתיבים חדשים.

עצה אסטרולוגית לנמרים היא להישאר קשובים ומוכנים לפעול. אל תתנו לפחד מהלא נודע לעכב אתכם, כי דווקא בבלתי צפוי טמונים הסיכויים לצמוח ולשגשג. עבור הנמרים, השנה תהיה מהולה בחוצפה ולקיחת סיכונים גדולה.

ארנב: שלווה כמקפצה

הארנב, המזוהה לעתים קרובות עם מזל, ימצא השנה אחד שליו שישמש קרש קפיצה לאושר. אקלים של שלום והרמוניה יאפשר לילידי סימן זה הרהר ו תכנית בבהירות. זהו הזמן המושלם להתמקד ברצונות האמיתיים שלכם ולהעריך את הדרכים השונות להשגתם.

ארנבים יפיקו את המרב מהשלב הזה על ידי טיפוח עצמי רוחני ורגשי. אמנות החיים והרווחה הפנימית יהיו וקטורים של הצלחה וימשכו נסיבות חיוביות. על ידי נקיטת גישה רגועה ומהורהרת,ארנבים יכולים באמת לגבש את הרווחים שלהם ולפתוח את הדלתות לאושר.

נחש: יצירתיות ואינטואיציה בשירות האושר

הנחש, סימן השכל ו חוכמהיראה את שלה., יצירתיות ושלה האינטואיציה הפכו לכלים יקרי ערך בחיפוש אחר האושר. האסטרולוגיה הסינית מגלה כי הזדמנויות רבות עבור הנחש לזרוח יבואו לידי ביטוי, במיוחד באזורים בהם תכונות אלה הן נכסים מרכזיים. פרויקטים אמנותיים, גישות אינטלקטואליות וחברות חדשניות יהיו מועדפים במיוחד.

באותו נושא :  מי הם החסכנים ביותר בגלגל המזלות? דיוקן הסימנים הזהירים ביותר

לנחשים מומלץ להסתמך על החוש השישי שלהם ולאמץ באופן מלא את טבעם היצירתי כדי לנצל תקופות מפתח אלה. תקופות של התבוננות יהיו חשובות באותה מידה, שכן הן יטפחו את הספונטניות היצירתית הזו. נחשים שיודעים ללכת בעקבות האינטואיציה שלהם יוכלו לטוות את דרכם אל האושר בעדינות ובכושר המצאה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.