אחד מכל 5 ישראלים יכול לראות את הדוב החבוי בתמונה

ברוכים הבאים, אוהבי חידות וסקרנות חזותית יקרים! מארי היא זו שמדברת אליכם, מוכנה לצאת אתכם להרפתקה קפואה חדשה. היום, אנו מביאים לכם אתגר שיבחן את חדות הראייה שלכם. התכוננו לחפש ביער מושלג בחיפוש אחר חברנו הדוב הנסתר. האם אתה מרגיש מוכן לקחת על עצמך את האתגר הקפוא הזה?

האתגר שלכם אם תקבלו אותו: הדוב הבלתי נראה

מתחת למרחבים הלבנים והעצים הקפואים האלה מסתתר דוב שרק בלש אמיתי יוכלו לזהות. אין צורך במעיל או מגפיים, רק מראה טוב וקצת ריכוז. יש לכם שתי דקות לגלות היכן מסתתר הדוב הערמומי הזה בתמונת היופי החורפית המתעתעת הזו.

הפתרון: מצאתם?

אם הדוב נמלט מכם, אל דאגה, הוא מאסטר באמנות ההסוואה! לחסרי הסבלנות יותר או למי שרוצה לבדוק את ההצצה שלהם, הדוב הוסתר בחוכמה מימין לתמונה, והתמזג עם הגוונים העדינים של השלג והצללים. מקום המסתור הזה פוצץ אותך?
פתרון אתגר האשליה האופטית מצא את הדוב מוסתר ביער מושלג

מסקנה

בין אם מצאתם את ידידנו הדוב ובין אם לא, אני מקווה שההפוגה הקטנה והקפואה הזו סיפקה לכם רגע של בידור ועוררה את חוש ההתבוננות שלכם. לאתגרים נוספים ואשליות אופטיות זה ידגדג לכם את המוח, אל תשכחו לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק שלנו. כל פאזל הוא הזדמנות לראות את העולם מנקודת מבט חדשה, לעתים קרובות עם קורטוב של הומור ומנה בריאה של הפתעה. יש לך הצעות לחידה הבאה שלנו? שתפו אותם בתגובות!

וזכרו, בתחום האשליות, שום דבר לעולם אינו באמת כפי שהוא נראה… במיוחד כשמדובר במציאת דוב ביער מושלג! נתראה מחר להרפתקה מוחית חדשה!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.