אחת מהצעירות הללו היא סבתא בתחפושת. רק IQ של 120 ומעלה יכולים לנחש

נו באמת, חבורה של שרלוק הולמס ואגתה כריסטי המודרנית, מוכנים לתת למוח שלכם לרוץ בשביל הכסף שלהם? המבחן של היום ידגדג לכם את המוח טוב יותר מסדרת מתח בלשית. ואם בסיכוי הגדול ביותר תפרקו את הקשר הגורדי הזה, אז, תורידו את הכובע: אתם יכולים לתבוע את התואר המאסטר הגדול של התבוננות.

חידת היום, מה זה?

הכינו את משקפיים והכניסו את הנוירונים שלכם למצב טורבו, כי האתגר שאני נותן לכם לא חסר תבלין. כיום, זהו טריק קסם חזותי: למצוא את הסבתא בסתר בין קבוצה של נשים צעירות, כל אחת אלגנטית יותר מקודמתה. מראית עין מטעה, ידידיי, ואתם תצטרכו לפלס את דרככם במרפק כדי לנצח. יש לך כמה שניות להוכיח שאתה האס של האסים, ולאחר מכן יהיה מאוחר מדי. המלכודות הן רבות, אבל הסיפוק של הצלחה, אה, זה לא יסולא בפז!

אחת מהצעירות הללו היא סבתא בתחפושת. רק IQ של 120 ומעלה יכולים לנחש

האתגר לפרטי פרטים, לאמיצים ביותר

המבחן הוויזואלי הזה הוא יקיר האינטרנט החדש, באזז אמיתי שגורם ליותר מאחד לגרד בראש. המשימה שלך, אם תקבל אותה, היא לבדוק תמונה של הגברת בגיל העמידה המחופשת לאישה צעירה. כאב ראש אמיתי, אני אומר לכם, במיוחד כשאתם יודעים שהשטן נמצא בפרטים הקטנים. חמוש בסבלנות וחדות, תצטרך לפענח את הסוד של הנשים האלה בשמלת ערב, מבלי להיות מוסחת על ידי הברק שלהם.

אז האם פענחתם את התעלומה?

אם אתם עדיין שם ומגרדים בראש, אל תיבהלו: התרגיל היה רחוק מלהיות פשוט. אבל עבור הבלשים החזותיים שביניכם, התשובה ברורה: הגברת באדום היא סבתא בסתר שלנו. למה, אתם שואלים? מבט חטוף בשיערה ייתן לכם את המפתח: פאה שלא תשלה את מי שיש לו עין.

באותו נושא :  בחר סמל וגלה מה יש לו לגלות עליך

פתרון בדיקה חזותית

אם פתרת את החידה הזו בצורה מבריקה, אז קבל את ברכותיי הנלהבות ביותר! יש לך את מה שאתה צריך איפה שאתה צריך את זה. שתף את גוש הבידור הקטן הזה עם חבריך ואתגר אותם. מי יודע? אולי תכירו להם כישורי התבוננות בלתי חשודים.

כדי ללכת רחוק יותר בהרפתקה. . .

אם נהניתם לשבור את הראש וליהנות איתנו, עמוד הפייסבוק שלנו הוא המקום להיות בו מחשבות הכי תוסס. הצטרף לקהילה שלנו כדי לוודא שאתה לא מפספס אתגר ולהמשיך לבחון את מנת המשכל שלך ואת כישורי התצפית שלך. ומי יודע, אולי יום אחד נאתגר אתכם למצוא את וולדו בכנס של אנשים לבושים כמו וולדו… אה, זה יהיה שיאו של משחק התצפית, לא?

נו באמת, מוכנים, מוכנים? לחפש, להתבונן, והכי חשוב, ליהנות! דרך המשחק אתה הופך לבלש. נתראה בקרוב להרפתקאות מוחיות חדשות בעמוד הפייסבוק שלנו!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.