איזה יום יהיה מכריע עבור 3 המזלות האלה מאוהבים ב -8 בנובמבר?

במהלך השבוע, אנרגיות עוצמתיות ינועו בשמיים וישפיעו על הרגשות ומערכות היחסים שלנו. ה נובמבר 08 חשוב במיוחד מכיוון ששלושה מזלות יראו את חיי האהבה שלהם מקבלים תפנית מכרעת. גלה מהם סימנים אלה ואילו התפתחויות הם יכולים לצפות השבוע.

סימן ראשון מודאג: טלה

עבור אלה שנולדו תחת מזל טלה, כל האורות יהיו ירוקים מאוהבים מ -8 בנובמבר. נוכחותם של כמה כוכבים נדיבים, כמו ונוס ומרקורי, בגזרת האהבה שלכם בתאריך זה מביאה לכם מזל, תשוקה ותקשורת. הנה כמה אירועים שאתה עשוי להיתקל בהם באותו יום:

 1. הפכו למפגש רומנטי בלתי נשכח: אם אתה רווק, 8 בנובמבר יהיה הזמן המושלם להכיר אדם יפה. אל תחמיצו את ההזדמנות לצאת עם חברים או ללכת לאירוע חברתי!
 2. הציתו מחדש את הלהבה במערכת היחסים שלכם: המתחים והסכסוכים האחרונים ימצאו תוצאה חיובית הודות לנדיבותם של הכוכבים על המזל שלכם. הדיאלוג משתפר והשותפות חוזרת למערכת היחסים.
 3. קבלת החלטה חשובה באהבה: בין אם זה לעבור לגור עם בן / בת הזוג שלך, למסד מערכת יחסים או לשקול את סופו של מחזור אהבה, היום הזה יהיה נוח לקבלת החלטות חשובות בצורה שלווה ומתחשבת.

טיפים לעקוב:

 • היו עם ראש פתוח ואל תתעכבו על ההנחות שלכם
 • לחיות את הרגע מבלי לדאוג לגבי העבר או העתיד
 • אל תהססו לספר לאחרים ולשתף את רגשותיכם עם הסובבים אתכם

מזל שני מודאג: עקרב

8 בנובמבר הוא גם תאריך מפתח עבור ילידי מזל עקרב. אתם מושפעים במיוחד ממעברו של מאדים לפני השמש המולדת שלכם: זה יוצר עודף של אנרגיה ומגנטיות שתוכלו להשתמש בהם בחוכמה בחייכם הסנטימנטליים.

 1. תשוקה ואינטנסיביות הן צו השעה: בני מזל עקרב יחוו יום מלא רגשות וריגושים שיחזקו את הקשר שלהם עם בן זוגם או יציתו מחדש את הרצון שלהם למישהו קרוב אליהם. היזהרו, עם זאת, לתעל את האנרגיה שלכם כדי לא להשאיר מקום לקנאה או קונפליקט!
 2. להיפטר ממערכות יחסים רעילות: הודות לכוחו של ה-8 בנובמבר, תוכלו סוף סוף להפוך את הדף על מצבי האהבה הלא מספקים והלא בריאים שעיכבו אתכם עד כה.
 3. יוצאים לדרך חדשה: לרווקים יהיו את כל הקלפים ביד כדי לפתות ולגרום לאהבה ממבט ראשון. שים את עצמך קדימה ללא מעצורים, אבל גם יודע להקשיב ולהבין מה האדם השני מנסה להביע.
באותו נושא :  במהלך השבוע של 6-10 בנובמבר, 4 המזלות הללו יחוו תהפוכות רגשיות, על פי האסטרולוגיה.

כמה טיפים שכדאי לזכור:

 • תעדוף תקשורת כדי למנוע אי הבנות או דברים שלא נאמרו
 • היו אותנטיים וקחו אחריות מלאה על הרצונות שלכם
 • היו מוכנים לצאת מאזור הנוחות שלכם כדי לגלות אופקים חדשים באהבה

מזל שלישי מודאג: מזל גדי

לבסוף, 8 בנובמבר יהיה גם ציון דרך עבור אלה שנולדו תחת מזל גדי. הצמידות בין יופיטר, שבתאי ופלוטו בגזרה הרגשית שלכם תשבש את חייכם הסנטימנטליים בכמה דרכים:

 1. אבולוציה ובשלות רגשית: בני מזל גדי במערכת יחסים יראו את מערכת היחסים שלהם משתנה וצומחת הודות לאפקט ההגברה של כוכבי הלכת שהוזכרו לעיל. תוכלו ללמוד הרבה על עצמכם ועל הצרכים של בן / בת הזוג שלכם במהלך תקופה חשובה זו.
 2. משיכת אהבה לעצמך: אם אתם רווקים, אל תפספסו את ההזדמנויות שהצמידות השמימית הזו מציעה לכם. כל התנאים נמצאים שם בשבילך כדי למצוא סוף סוף את האדם שאיתו תוכל לבנות מערכת יחסים יציבה ומספקת.
 3. הביעו את רגשותיכם: בני מזל גדי יתקשו לשמור את רגשותיהם בתוכם ב-8 בנובמבר הקרוב. הם ירגישו צורך לפתוח את ליבם, להראות רוך וחיבה לאלה שהם אוהבים. נצלו את ההזדמנות לחזק את קשרי האהבה שלכם!

מילים אחרונות:

 • בטחו בכוכבים ועקבו אחר האינטואיציה שלכם כדי לכוון את פעולותיכם באהבה
 • אל תשכחו שאושר נבנה על בסיס יומיומי, ושהיום הזה הוא רק נקודת התחלה לחדשים. הרפתקאות רומנטיות
 • כדי שתחזיות אלה יתגשמו, חשוב לזכור את האיזון בין החיים האישיים והמקצועיים

לכן השבוע הזה מלא בהפתעות ותורות למזל טלה, עקרב וגדי מאוהבים. 8 בנובמבר יהיה יום מכריע כדי לקבוע את הדרך שהם יעשו בחיי האהבה שלהם. תתכוננו לחוות רגעים בלתי נשכחים ונצלו את ההזדמנות הזו להיות מאושרים באהבה!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.