איזה מארבעת זרי הפרחים האלה מפתה אותך ברחוב 1? לשחק את המשחק בלי לחשוב ולגלות את משמעותו

אה, מתיקות הפרחים! היופי הטבעי הזה לא רק שם כדי להאיר את ימינו, אלא גם כדי לתת לנו כמה סודות קטנים על עצמנו. אז, האם אתה מוכן למסע פרחים אינטרוספקטיבי? להירגע, לנשום עמוק, ו דמיין מול ארבעה זרי פרחים מפוארים. איזה מהם מושך אותך ראשון? תיזהר, עקוב אחר האינסטינקטים שלך ואל תרמה, אני רואה אותך!

bouquets de fleurs

זר ראשון: המשפחה שלך היא הסלע שלך.

כל עלה כותרת של זר זה מסמל בן משפחה שלך. מבחינתכם, שום דבר לא מחליף את הנוחות של ארוחה משפחתית או צחוק עם בן דוד רחוק. כאשר הרוחות נגדך, אתה פונה לשבט שלך, בידיעה שהם תמיד יהיו שם כדי לתמוך בך.

זר שני: החברים שלך, השבט שלך.

אם זר זה הוא הבחירה הראשונה שלך, זה בגלל החברים שלך הם המחסום היקר שלך נגד ייסורי החיים. נאמנות, תמיכה, צחוק ולפעמים כמה דמעות: זה מה שהופך את העושר של החברות שלך. הם אנשי סודך, שותפיך לפשע ולפעמים אפילו יועציך החכמים.

זר שלישי: עבודה, הגאווה שלך.

אתה האדם שכולם רוצים בקבוצה שלהם. דינמי, מחויב, אתה שואב אנרגיה מדהימה משביעות הרצון של ההישגים המקצועיים שלך. ואתם יודעים מה? התשוקה שלך מדבקת!

זר רביעי: רוחניות, המשואה שלך.

אם הזר הזה תפס את תשומת הלב שלך, זה בגלל שהכוח הפנימי שלך מגיע מלמעלה. ברגעי ספק, אמונתכם היא זו שמדריכה ומרגיעה אתכם. היא המצפן שלך, תמיד מראה לך את הדרך לשלווה.

לא משנה איזה זר קסם לך, זכור כי הכוח שלך הוא ייחודי. הוקירו אותו, טפחו אותו, ולמה לא, שתפו אותו סביבכם. אחרי הכל, האם לא נאמר שהאושר נמצא בנתינה?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.