איזה פרח אתם מעדיפים? הנה מה שזה אומר על האישיות שלך

איזה פרח אתה בתחתית גן החיים? בואו נפענח את זה ביחד!

שלי חובבי נפש יקרים,מי היה מאמין שעל ידי התבוננות בזר הפרחים האהוב עלינו, נוכל לגלות קצת יותר על מה שמזמזם בפנים?, יאללה, אל תפחדי לקטוף פרח, אני אדריך אותך בטיול הפרחוני הזה עם המגע הקטן והנוצץ שלי.

התבוננו היטב בששת הפרחים האלה. על איזה מהם אתם נמשכים אינסטינקטיבית? אתה רואה את זה? עקבו אחריי למסע קטן וריחני בנשמתכם.

מבחן אישיות
  1. פרח 1 :אה האופטימיסט הנצחי ! החיים אולי זורקים עליך קוצים, אבל אתה תמיד רואה את הוורד. יש לך את היכולת למצוא את החיובי, גם בזמנים סוערים. עבודה טובה!
  2. פרח 2 אתה, חבר יקר, התגלמות השלום. הגן הסודי שלכם הוא מקלט של שלווה. לפעמים אתה מעדיף לחמוק משם כדי למנוע סופות רעמים, ומי יכול להאשים אותך?
  3. פרח 3 : רומנטי בלבאתה חי לפי קצב הרגשות שלך., רגשות הם עלי הכותרת שלך, עדינים ותוססים. אל תפחדו לתת להם לפרוח.
  4. פרח 4 ההתבוננות הפנימית של המגרש!: אתה מוקיר את רגעי הבדידות שלך, את המנגינה המתוקה המאפשרת לך לטעון את הסוללות שלך. החברים שלכם, נדירים אך יקרי ערך, הם לעתים קרובות המראה של הנשמה שלכם.
  5. פרח 5 : האמפתיה של הקבוצה. אתם קצת כמו החמנייה שפונה למי שזקוק לאור. היכולת שלכם להבין אחרים היא מתנה אמיתית. אה, והאינטליגנציה הנסתרת הזאת, פרח קטן ושובב?
  6. פרח 6 : הקוסם של גן הוורדים! יש לך את ההילה הזאת, את הכריזמה הטבעית הזאת שמושכת אליך פרפרים. מפגשים חדשים? משב רוח קל בשבילך.

אז, האם אתה מרגיש יותר פטוניה או ורוד בהיר יותר? זכרו שלכל פרח יש את היופי שלו, בדיוק כפי שלכל נשמה יש אור משלה. נשמח לראותכם שוב מפלט אחר בגן ההתבוננות הפנימית.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.