איזה פרח בוחרים? גלה את הסמליות ומה היא מגלה עליך

בגן הטבע רחב הידיים, כל פרח נושא עמו סוד, סיפור, מסר. אם אי פעם תהיתם מה העדפת הפרחים שלכם עשויה לומר על האישיות שלכם, הגעתם למקום הנכון. בחר אחד מהפרחים המוצגים וגלה את סמלי מאחור ומה זה מגלה עליך.

פרח 1: ארגמן אמריליס

בחירת האמריליס הארגמני היא סימן לאישיות נלהב ונועז. אינכם מפחדים להראות את רגשותיכם והאנרגיה שלכם חיה כמו עלי הכותרת של אותו פרח. אתם אנשים שלוקחים יוזמה ויודעים לבלוט בקהל.

פרח 2: שושנת הכוכבים

אם הבחירה שלך היא Stellar Lily, אתה כנראה אדם יצירתי ודמיון. אתה מעריך יופי על כל צורותיו ויש לך כישרון לראות מעבר למראית עין. האנשים סביבך מושפעים לעתים קרובות מהשקפת עולמך.

פרח 3: הוורד הקלאסי

השושנה היא הסמל האוניברסלי שלבאהבה ותשוקה. אם זה הפרח שלכם, אתם רומנטיקנים בנשמתם. אתם מעריכים מערכות יחסים עמוקות וכנות ומסורים לאלה שאתם אוהבים. יש לכם לב נדיב ותודעה שמחפשת הרמוניה.

פרח 4: הוורד השחור

השושנה השחורה נדירה ומסתורית, וכך גם אישיותם של הבוחרים בה. יש לך צד מיסטי ואולי אפילו קצת מרדני. אתה לא מפחד מהלא נודע ולעתים קרובות אתה נמשך לכל דבר יוצא דופן.

פרח 5: הצבעונים הצהובים

בחירת הצבעוני הצהוב מעידה על כך שאתה אדם שמחה ואופטימי. יש לכם את היכולת להפיץ אור סביבכם ולנחם אחרים. אתם סתגלנים ומקדמים בברכה שינוי עם חיוך.

פרח 6: הסחלב העדין

בחירת הסחלב מעידה על אופי אלגנטי ומעודן. יש לך טעם של יוקרה ובלעדיות, אבל ללא עודף. לעתים קרובות מעריצים אותך על העדינות שלך והיכולת להישאר רגוע וחינני בכל המצבים.
הפרח שאתם בוחרים הוא השתקפות של הנשמה שלכם. זה לא קובע מי אתה, אבל זה יכול לחשוף היבטים של האישיות שלך שאולי לא ידעת. בין אם הפרח שלכם ראוותני או דיסקרטי, הוא נושא בתוכו חלק מהמהות שלכם. איזה פרח בחרת?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.