איזו מתנה מושכת אותך בלי לחשוב? זו משמעותו, בעיני בני האדם

שלום לך, קורא סקרן יקר! עם הגל של מבחני אישיות אשר סחף בזמנים אלה קצת. . . מרותק, רציתי להציע לכם מסע התבוננות פנימית קטן. כי אחרי הכל, מי מעולם לא שאל את השאלה: " מהי אהבה? ולא, זה לא רק הכותרת של שיר האדוויי (חובבי המוזיקה של שנות ה -90 יבינו). בואו נצלול יחד לעולם הרגשות דרך בדיקה עדינה ואני מבטיח, בלי שיפוטיות.

העיקרון: תסתכל על המתנות המוצעות. איזה מהם מושך אותך הכי ספונטני, בלי לחשוב יותר מדי? לכו בעקבות האינטואיציה שלכם, היא אומרת לפעמים הרבה יותר מנאום ארוך.
מבחן אישיות

בוא נלך! הבחירה שלך גילתה:

מתנה 1: אם הלב שלך פועם עבור המתנה הראשונה הזו, אהבה בשבילך היא קצת כמו ריקוד מסתורי, עשוי משיכה בלתי מוסברת וקסם. אתם אוהבים את הרעיון של חוטים בלתי נראים השוזרים קשרים בין נשמות.

מתנה 2: על ידי בחירת מתנה שנייה זו, נראה כי בשבילך, אהבה היא מנגינה מתוקה של רגעים משותפים, הקשבה ושותפות מתוקה. אתם מוקירים רגעים שלווים ואת עומק השיחות השקטות.

מתנה 3: אה, המתנה השלישית! אם תבחר באפשרות זו, האהבה נמשכת בצ'יארוסקורו עבורכם. עוצמתי, הוא מתוק וסוער כאחד, מקור לפיוס לא פחות מאשר ייסורים. אתה מכיר בעוצמתו אך גם בסיכוניו.

מתנה 4: לאוהבי ההווה האחרון, אהבה היא כמו הרומנים המדהימים האלה שאתה טורף עד העמוד האחרון. אתה חולם על אהבה רומנטית, עם רכבת הרים של רגשות ורגעים בלתי נשכחים.

וזהו! המעט הזה מבחן היה רק בועה קטנה של קלילות כדי להאיר את היום שלך. הדבר החשוב הוא להקשיב ללב ולצחוק קצת, גם כשמדובר באהבה. מי יודע, אולי הבחירה שלך הציעה לך הנהון נחמד לעצמך. שתף את התגליות שלך עם חבריךעל תה או חטיף שוקולד (כן, אני חמדן, אני מודה).

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.