איזו עין מושכת אותך אינסטינקטיבית, בלי לחשוב? גלה מה זה אומר על האישיות שלך

שלנו תת מודע הוא מקום מסתורי מאוד שדורש שנים של ניתוח פסיכואנליטי כדי להיות מובן. היא יכולה לחשוף את הפחדים העמוקים ביותר שלנו, את התשוקות הסודיות ואת הרגשות המודחקים שלנו. עם זאת, חלקנו אפילו לא מכירים את התכונות הבסיסיות של האישיות שלנו, שלא לדבר על המנגנונים העמוקים השולטים בה.

ב-Bright Side, יצרנו מבחן אישיות כיף לעזור לך להבין איזה סוג של אדם אתה ואיך לקבוע את המצב הפסיכולוגי והרגשי שלך.

מבחן אישיות
  1. יש לך נשמה פתוחה.

אתה אדם מאוד מתוק ואמפתי שיקבל בברכה מישהו אל תוך ליבך. אתה מאמין שעדיף להתנסות מאשר להסתגר מהעולם. אתה מעדיף להיפגע או לכעוס מאשר לא להרגיש שום רגש. עם זאת, אתה מנסה להימנע מלהראות לעולם את הדאגות וחוסר הביטחון שלך ואתה לא אוהב לחלוק את הבעיות שלך עם אנשים אחרים – אתה מאמין שיש לטפל בבעיות כאלה באופן פרטי.

אתה כל הזמן מנסה להיות שם בשביל אחרים, גם אם אתה פגוע עמוקות. עזרה לאחרים היא אחת התכונות הטובות ביותר שלך.

  1. אתה אדם מצפוני.

אתה רואה את עצמך הוגן ואתה אוהב לעשות את הדבר הנכון. זה אחד מערכי הליבה שלך בחיים ואתה מנסה ללכת בעקבותיו. אתה אוהב לעשות רושם ראשוני נהדר, ויש לך תמונה מושלמת של העצמי האידיאלי שלך בראש שאתה מנסה להשיג. אתה גם מאמין שלפעולות שלך יש השפעה עצומה על חייהם של אחרים, בין אם הם נדיבים או מינוריים.

אתה לא אוהב לראות אומללות ואי צדק סביבך, ואתה מנסה לתקן את זה באמצעות הפעולות שלך. המוטו של חייך הוא: "היה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם". וזה מה שאתה מנסה לעקוב אחריו כל יום.

  1. אתה אסיר של העבר שלך.

עמוק בפנים, אתה מרגיש שאתה לכודאבל לפעמים אתה לא באמת יכול לאתר את המקור של תחושה זו., אתם מסוג האנשים שהיה להם עבר סוער מאוד וזה עדיין משפיע עליכם היום. אתה לא יכול שלא לחשוב שהחיים שלך הם איזו בדיחה חולנית ואירונית. עם זאת, אתם חזקים מאוד ואתם תמיד מנסים למצוא שלווה בכל דרך אפשרית – אפילו בדברים הקטנים ביותר של חיי היומיום שלכם.

אתם לא חולקים את המחשבות האפלות ביותר שלכם עם העולם, ולמדתם להתמודד עם מצבים ורגשות בעצמכם. נפגעת הרבה, אבל אתה שומר את זה לעצמך. אתה שופט אופי נהדר ואתה יודע איך לאסוף את השברים כשהם נופלים.

  1. אתה אדם פילוסופי.

אתה אוהב להתבונן ולנתח פרטים. אתה נהנה לבחון מילים ותמונות כדי להבין את העולם סביבך. זה כאילו כל משפט הוא פאזל וצריך לפרק אותו חתיכה אחר פיסה, כי זו הדרך היחידה לחלץ ממנו את המשמעות האמיתית – ולא הרבה אנשים יכולים לעשות את זה. אתה חושב ומנתח הרבה.

בדרך זו, אתם יכולים לדעת את המשמעות העמוקה יותר של הדברים.

אתה הולך לאיבוד בתוך המחשבות שלך בקלות רבה וזה מטשטש את התפיסה שלך. אתה לא תמיד יכול לזהות מה נחשב "נכון" או "לא נכון". ובכל זאת, אתה לא רוצה להראות לעולם עד כמה אתה לא בטוח לגבי דברים ואתה מחשיב את עצמך אדם בטוח מאוד. אתה רואה את החיים כפאזל מסובך, ואתה מנסה להבין איפה כל החלקים משתלבים יחד.

ייתכן שלעולם לא תבינו את המשמעות של כל דבר, אבל זה בסדר מבחינתכם.

  1. אתה מסתורי.

אתם מסוג האנשים שעדיין לא ממש הבינו את זהאבל אתה בטוח בדבר אחד: אתה לא אוהב תוויות ולשים את עצמך בקופסה., אתה אוהב סתירות והרגשות שלך מושפעים בקלות מהדברים הפשוטים ביותר. ובכל זאת, אתה לא חולק הרבה על עצמך עם אחרים כי אתה לא ממש אוהב את הדרך שבה הם מנסים לקטלג אותך.

אתה אדם של מעט מילים ומעשיםיונים מבלבלים. אתה צופה, אתה אוהב לראות תגובות, להתבונן, ואתה אוהב לצפות ולהקשיב לאנשים לפני שאתה חולק את דעתך. אתה אומר רק דברים שאתה בטוח בהם לחלוטין.

  1. אתה אדם רגיש ועדין.

אתם מסוג האנשים שאוהבים להתבונן בדברים. אתה מרגיש מקורקע היטב בעולם ואתה מודע מאוד לכל מה שסביבך כי אתה יכול לקרוא אנשים ומצבים בקלות. אתה יכול להרגיש רגשות עמוקים וחזקים מאוד ולפעמים, אפילו הדברים הכי חסרי משמעות יכולים להשפיע עליך. אתה בוכה בקלות, אפילו כשאתה צוחק, כי הרגשות שלך בדרך כלל חזקים מאוד.

אתה לא מפחד להראות לעולם את החולשות או השבריריות שלך כי אתה מרגיש שאין לך מה להסתיר ואתה מראה לאנשים את הצד האינטואיטיבי שלך. אתה טוב בהבנת מצבים ולעתים קרובות אתה האדם הראשון שרואה מה הולך לקרות.

  1. אתה אדם לוהט.

אתם מסוג האנשים שהם מאוד אנרגטיים, עוצמתיים ומלאי תשוקה. אתה מאוד חזק ומשפיע, ואנשים נוטים להעריץ אותך או להביע את הערצתם אליך. אין שום דבר דיסקרטי באישיות שלך – אתה אוהב בכל ליבך או שאתה שונא בכל מאודך. בשבילך, הכל או שחור או לבן – אין שום אפור.

יש לך דעות חזקות מאוד ואתה יכול לגבש רעיון בקלות רבה. עמוק בפנים, אתה אדם די חרד, אבל אתה לא אוהב להראות את הצד הזה שלך כי הוא פגיע ואתה לא אוהב את נקודות התורפה שלך חשופות. לפעמים אתה לא יכול שלא לעשות דרמטיזציה קצת יותר ממה שצריך בראש שלך, אבל עמוק בפנים, אתה אוהב את זה.

  1. אתה אדם אקסצנטרי.

אתה מסוג האנשים שיש להם תחומי עניין, תחביבים ושיטות עבודה יוצאי דופן. מונח שבאמת מגדיר אותך הוא "ייחודי". תמיד נתפסת כתמהוני, אבל זה אף פעם לא ממש הפריע לך מה אחרים חושבים. אתה לא שומר על הכללים ואין לך כבוד לסטטוס קוו.

אתה עושה דברים בדרך שלך כי אתה סומך על האינסטינקטים שלך יותר מכל דבר אחר.

אתה מראה לאחרים הכל על עצמך כי אתה מרגיש שאין לך מה להסתיר ואתה מתעלם מאלה ששופטים אותך. אתה מנסה להיות דוגמה טובה ולהיות מכבד, אבל אתה גם מנסה לעזור לאחרים להגשים את חלומותיהם כי אתה מאמין ששם טמון אושר אמיתי. אתה מוצא הרבה שמחה בלהיות מורד.

  1. אתם מלאי חיים וחברותיים.

אתם אנרגטיים, חברותיים ופתוחים רגשית. אתה מנהיג מהסוג הקלאסי. אתה כריזמטי, מלא תשוקה ומנומס מאוד. אתה תמיד שם כאשר אחרים צריכים אותך, אתה תמיד יודע מה לומר, ואתה תמיד מוכן לעזור לכל אחד ללא היסוס.

יש לך קריירה נפלאה ומשפחה מדהימה, אבל אתה לא זר לעצב. אתה תמיד מדבר על שלך רגשות כי אתה חושב שתסבול יותר אם לא תעשה זאת. אתה מנסה לראות את הטוב ביותר באנשים גם אם התייחסו אליך בחוסר כבוד.

באיזו עין בחרת? הופתעת מהתוצאות? ספרו לנו בתגובות למטה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.