איזו תתמלא ראשונה? רק בעלי מנת משכל של 118 מוצאים את התשובה

אה, הגיע הזמן לאתגר, חובבי פאזלים יקרים שלי! מארי, המדריכה שלכם בעולם החידות המהיר, היא זו שמזמינה אתכם לחקירה מוחית מגרה ביותר. מוכנים לחבוש את כובע השרלוק הולמס המודרני שלכם? מבחן IQ זה נתפר במיוחד כדי לדגדג את המוחות החדים ביותר ביניכם.

צלילה לתוך אתגר המוח

תארו לעצמכם קבוצה של משקפיים מחובר על ידי רשת של צינורות, תרחיש ראוי למהנדסים הגדולים ביותר. המים מתחילים לזרום… החיפוש שלך? זהה את הזכוכית הראשונה שתגיע למלוא יכולתה. המשקפיים ממוספרים כדי להקל על המשימה שלך, אז קח את הזמן שאתה צריך כדי לפענח את הפאזל הנוזלי הזה.

איזו תתמלא ראשונה? רק בעלי מנת משכל של 118 מוצאים את התשובה

כל פרט חשוב

שום דבר לא נשאר ליד המקרה באתגר הזה. אם תצליחו לפתור את החידה הזו בזמן שיא, תקבלו את מלוא השיקול שלי (ואולי אפילו של חבריכם שעדיין לא ניסו את מזלם).

קצת עזרה?

התמקדו בזכוכית מספר 7, טרומפ לויל אמיתי עם צינורות המובילים לכוסות 5 ו-6. כאב ראש אמיתי, לא? אבל אל תהיו מוסחים, כי הפתרון נמצא במקום אחר. זכרו כי כוח הכבידה משחק תפקיד מפתח ברגאטה הזכוכית הקטנה שלנו.

והמנצח הוא…

לאחר שיקול מדוקדק, מתברר כי זכוכית 4 הוא המנצח של מבחן זה של כושר המצאה. מזל טוב אם פענחתם את התעלומה הזו! ואם לא, אל תתייאש, שלך מוח פשוט עשיתי עוד כמה שכיבות סמיכה אינטלקטואליות היום.

תשובת מבחן IQ

לכל מי שמשתוקק לעוד, עמוד הפייסבוק שלנו מלא באתגרים שרק מחכים למוח החריף שלכם. ואל תשכחו, כמו שהיה אומר הפתגם שהומצא מחדש לכבוד האירוע: "עדיף מלאה מאשר חצי מוח ריק". אז, הישאר מעודכן להרפתקאות נוספות שבהן החומר האפור שלך יהיה הכוכב!

באותו נושא :  הסתכל על קו הלב שלך מהיד שלך וגלה מה זה אומר על חיי האהבה שלך

נתראה בקרוב בחידות חדשות שיעוררו את דעתך ואולי, מי יודע, יגרמו לך לחייך בסיפוק… או אי הבנה. אבל זכרו, במשחק האינטליגנציה הגדול, כל ניסיון הוא הזדמנות לצמוח. אז, על הסימנים שלך, להגדיר, לחשוב!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.