איך אתה מתמודד עם הרגשות שלך? מבחן אישיות מהיר זה עוזר לך להוציא אותו לאור

שלום, זה לוסי מדברת איתך ! היום, בואו ניקח רגע לצלילה עדינה ומהנה אל לב הרגשות שלכם. קחו נשימה עמוקה, שבו לאחור, ובואו נצא יחד לחקירה משעשעת של תגובותיכם הרגשיות. באמצעות מבחן מהיר זה, אנו נפענח את האותות שפרשנויות התמונה שלך שולחות על האופן שבו אתה גולש על הגלים הסוערים לפעמים של הרגשות שלך.

המראה הרגשית שלך

כשאתה מתמודד עם דימוי של גבר, מה אתה תופס קודם? אם זה הפנים הגבריות שתופסות את העין שלך, זה יכול להצביע על כך אתה אדם אמפתי ותקשורתי עם ראש פתוח נהדר. היכולת הזו להרגיש רגשות יכולה לפעמים להוביל אתכם לחוסר החלטיות, אז היזהרו לא להיות מוצפים. אם, לעומת זאת, הכבשים הן אלה שלוכדות את תשומת הלב שלך, זה עשוי להיות סימן לנטייה שלך להתבוננות פנימית ועצמאות. אבל אל תתנו לרגשות שלכם להשתהות בצללים זמן רב מדי.

פרשנות של אותות

האם אתם רואים את הרועה קודם? עבודה טובה סביר להניח שאתה אדם פרגמטי ומאורגן. יש לך תחושת אחריות חזקה ואתה יודע להציב גבולות בריאים. עם זאת, זכור מעת לעת כי יש צורך לשחרר את הרסן. למי שהבחין בבתים מלכתחילה, זה מציע תשומת לב רבה לפרטים ויצירתיות מבעבעת. היזהר, עם זאת, לא להיות קשוח מדי עם עצמך.

הפסקה תרבותית קצרה

מילה קצרה על ז'אן אוריהפסיכולוג הצרפתי שגישתו החדשנית הטביעה את חותמו על הפסיכואנליזה והאמנות., אם מתחשק לכם, צללו לתוך כתביו להרהור מעשיר על הקשר בין הסביבה שלנו לנפשנו.

לסיכום

וכאן, חוקרי הנפש היקרים שלי, יש הצצה קטנה למה שתשובותיכם יכולות לגלות על התנהלותכם את רגשות. קחו את התובנות הללו בקלילות ושתפו אותן עם אחרים, להנאה שבגילוי משותף. וזכרו, זוהי הזמנה להתבוננות עצמית, לא אבחון! המשיכו בהרפתקה פנימית יפהפייה זו ונתראה מחר לגילויים נוספים על העצמי הפנימי. חייכו, חקרו ושגשגו!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.