איך אתה סוחב את התיק שלך את + לעתים קרובות? הנה מה שזה אומר בתת מודע על האישיות שלך

היי, אתה! כן, אתה עם התיק המדהים הזה. האם אי פעם הסתכלת על זה מהזווית… פסיכולוגי?  ובכן, זו ההזדמנות. בואו נצלול יחד לתוך הניתוח המרתק הזה (כן, הרגע המצאתי את המילה הזאת, כי למה לא?). קחו נשימה עמוקה, התבוננו פנימה, ובואו נגלה יחד מה התיק שלכם לוחש לכם באוזן.

מבחן אישיות

איור 1: דינמו על שתי רגליים

בחירה מספר 1, ובאם! אתם אותו כדור אנרגיה שבסתר ליבו מעריצים אותו על קנאותו הבלתי נדלית. אתה מאמץ כל אתגר בהתלהבות כזו שהיית חושב שבלעת סוללה חשמלית לארוחת הבוקר.

איור 2: אדריכל החיים

אם התיק שלכם יושב כמו באיור 2, ובכן, תורידו את הכובע! אתה החושב ההגיוני, המתבונן הזהיר. לפני שאתה קופץ, אתה בודק איפה אתה נוחת. המוטו שלך יכול להיות: "למדוד שבע פעמים, לחתוך פעם אחת".

איור 3: הזיקית החברותית

האם הסגנון באיור 3 מדבר אליכם? אתה הבחור העליז הזה שמסרב להיות מוגדר על ידי תוויות. החיים הם מזנון, ואתה רוצה לטעום את הכל. בנוסף, הקישורים אנוש הם האוצר היקר ביותר שלך.

תמונה 4: רב החובל של ספינתו

אם התיק באיור 4 הוא שלכם, אז אתם הטייס האוטונומי שיודע בדיוק לאן הוא הולך. יש לכם משואה פנימית המנחה את צעדיכם, והנחישות שלכם כה איתנה שהיא יכולה להזיז הרים.

איור 5: רוח הזן

לבסוף, אם אתם מזהים את עצמכם באיור 5, אתם אותה רוח קיצית עדינה שכולם אוהבים שתהיה לצדם. לחיות את הרגע זה לא רק ביטוי אינסטגרם בשבילך, זו פילוסופיה. והשלווה הזאת שאתם מקרינים? זה פשוט מדבק.

אז האם התיק דיבר? תהיה אשר תהיה ה"חשיפה", זכרו שכולנו פסיפסים מורכבים וכל פיסה מוסיפה לייחודיות שלנו. ואל תשכחו לתת לעצמכם קריצה במראה אגב, כי אתם פשוט מהממים, תיק או לא!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.