איך יושבים + לעתים קרובות? הנה מה שהיציבה שלך אומרת עליך בתת מודע

אה, יציבה! המספר השקט הזה של מצבי הרוח שלנו והאישיות שלנו. האם אי פעם הקדשתם רגע להתבוננות באופן שבו אתם יושבים? ובכן, עכשיו זה הזמן! כ לוסי, פסיכולוגית בהכשרתה ונלהבת מניתוח התנהגותיאני מזמין אותך לחבוש את כובע הבלש שלך ולצלול איתי לנבכי אישיותך, והכל עם קורטוב של הומור והרבה טוב לב., מוכנים לפענח את המסרים הנסתרים של היציבה שלכם? הנה אנחנו יוצאים לדרך!

מבחן אישיות

ברכיים בנפרד: המנהיג הבטוח (או כמעט)

האם אתם יושבים עם ברכיים פשוקות? בניחוש גס אתה משדר ביטחון עצמי וביטחון עצמי של מנהיג. עולמכם סובב סביבכם, ואתם לא מהססים לקחת את המושכות. אבל תיזהר, אל תנוח על זרי הדפנה! תנוחה זו יכולה גם לבגוד בשמץ של חרדה והערכה עצמית רעועה לפעמים. מדהים, לא?

קרסוליים מוצלבים: אלגנטיות בפעולה

ואם אתה מעדיף לחצות את הקרסוליים שלך, תן לי לתאר לך את זה: אתם התגלמות הביטחון והאלגנטיות. אקספרסיביים ופתוחים, אתם מקרינים ומעוררים השראה בסובבים אתכם. אתה לא מפחד לומר את דעתך והדחף שלך מדבק. אתם מערבולת אמיתית של אנרגיה חיובית ומעודנת!

ברכיים ימניות: יושר ואמינות

אם אתה יושב עם ברכיים ישרות, מזל טוב! אתה משדר יושרה ואמינות. הדייקנות שלך היא אגדית ואתה רגוע אולימפית כל עוד הכל בסדר. הביטחון העצמי שלך חזק ואתה ניגש לחיים בשלווה ובאופטימיות.

רגליים משוכלות: הסתירה המקסימה

ואם הצלבת הרגליים היא היציבה שבחרת, אתה פרדוקס נפלא. גם בטוח וגם אהוב, אתה מקור בלתי נדלה לשיחות מעניינות. אמפתיים ומבינים, אתם לא שופטים בקלות ראש ואוהבים לשים את עצמכם בנעליהם של אחרים. עם זאת, הצד החלומי שלך יכול לפעמים לקחת אותך הרחק מהמציאות, ואתה שומר על אלמנט של מסתורין, קליפה עדינה לחדור.

מסקנה:

זוהי, קוראיי היקרים, הצצה קטנה למה שהאופן שבו אתם יושבים יכול לגלות על עצמכם. זכרו, אין תנוחה נכונה או לא נכונה, רק מפתחות כדי להבין טוב יותר אחד את השני ולהתקדם בדרך של ידע עצמי. אני מקווה שהחקירה הזו הביאה לכם קצת בהירות ומנה גדושה של חיוכים. תהיו עצמכם ונתראה בקרוב הרפתקה חדשה התבוננות פנימית!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.