איך מוחקים עקבות עט כדורי? 5 טריקים של סבתא חסינה בפני טעויות

בסופו של דבר עם כתם עט כדורי על פריט הלבוש האהוב עליך הוא תמיד מטריד. למרבה המזל, לסבתות שלנו יש כמה טריקים פשוטים אך מפתיעים להיפטר מהמותגים העקשניים האלה. במאמר זה, אנו הולכים לחלוק חמש שיטות חסינות בפני טעויות שיחסכו מכם את הטרדות היומיומיות הקטנות האלה. התכוננו להחזיר את הטקסטיל שלכם לחיים עם פתרונות מוכחים תוצרת בית.

מבוא

בסופו של דבר עם כתם עט כדורי על פריט הלבוש האהוב עליו הוא תמיד מטריד. למרבה המזל, לסבתות שלנו יש כמה טריקים פשוטים אך מפתיעים להיפטר מהמותגים העקשניים האלה. במאמר זה, אנו הולכים לחלוק חמש שיטות חסינות בפני טעויות שיחסכו מכם את הטרדות היומיומיות הקטנות האלה. התכוננו להחזיר את הטקסטיל שלכם לחיים עם פתרונות מוכחים תוצרת בית.

קסם החלב

מי היה מאמין ש חלבבעל ברית ארוחת הבוקר הזה, יכול להיות גם האויב המושבע של כתמי הדיו?, ואכן, טבילת הבד המוכתם בקערת חלב למשך כמה שעות יכולה לחולל ניסים. חשוב לתת לחלב לשבת מספיק זמן, אידיאלי למשך הלילה, כדי שהכתם ידלל לחלוטין. לאחר אמבט חלב זה, לשטוף את הבגד כרגיל ולהתפעל מהתוצאה!

היעילות המפתיעה של מיץ לימון

עבור כתם עט סרבן, ה מיץ לימון היא בחירה מצוינת. החומציות הטבעית שלו מסייעת להמיס את הדיו. החל כמה טיפות ישירות על הכתם, לתת לו לשבת במשך עשר דקות, ולאחר מכן לשפשף בעדינות עם מטלית נקייה. לאחר מכן, המשיכו בכביסה הרגילה של הבגד. תוכלו להבחין כי הכתם ייעלם או יופחת מאוד. זה נס קטן וסבוך בהישג ידכם!

באותו נושא :  נקודת המבט של המטפלים

כוחו של אלכוהול ב-90°

האלכוהול 90° ידוע בתכונות החיטוי שלו, אך הוא יוצא דופן גם בהסרת כתמי דיו. השרו כדור צמר גפן או מטלית נקייה באלכוהול וטפחו בעדינות את הכתם עד שהוא מתמוסס. היזהרו לא לשפשף יותר מדי כדי לא לפגוע בבד. לאחר שהדיו נשחק, כבסו את הבגד כרגיל. אלכוהול 90 מעלות הוא טריק יעיל שאין לזלזל בו!

משחת שיניים: תכשיר ניקוי לא חשוד

ה משחת שיניים הוא לא רק שימושי להבטחת נשימה רעננה; הוא גם טוב בהסרת כתמי דיו. מרחו כמות קטנה של משחת שיניים על הכתם, השאירו למשך רבע שעה, ואז קרצפו בעדינות עם מברשת שיניים משומשת. שוטפים במים פושרים ומכניסים את הבגד למכונת הכביסה. זהו פתרון זול ולעתים קרובות כבר זמין בבתים שלנו כדי לתקן את התאונות הקטנות האלה.

אפקט הניקוי של חומץ לבן

ה חומץ לבןרוטב לסלט זה ומוצר ניקוי רב-תכליתי, יעיל גם נגד כתמי דיו., מערבבים חלק אחד חומץ לבן עם שני חלקים מים חמים, משרים מטלית עם פתרון זה ולהחיל אותו על הכתם. השאירו אותו למשך מספר דקות, ולאחר מכן שטפו אותו במים חמים. לאחר מכן הכניסו את הבגד למכונת הכביסה וראו את התוצאה. חומץ לבן זוכה לעתים קרובות לשבחים בזכות יעילותו וידידותיותו לסביבה.

הודות לטכניקות של חמש הסבתות הללו, הבגדים והטקסטיל שלך כבר לא יצטרכו לסבול מתאונות עט כדורי. נסו אותם ותופתעו לגלות עד כמה הם יעילים ועד כמה הם פשוטים ליישום. בפעם הבאה שתמצאו את עצמכם עם כתם עקשן, תדעו שהפתרון עשוי להיות ממש במטבח או בחדר האמבטיה שלכם!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.