אילו סימנים אסטרולוגיים הם המוגזמים ביותר בחג המולד?

חג המולד הוא שם נרדף לחגיגה, רגעים עליזים ופלא לצעירים ומבוגרים. עם זאת, יש להודות שיש אנשים שמוצאים את עצמם מעורבים רגשית וכלכלית יותר מאחרים בתקופה חגיגית זו, בהתאם לייחודיות האסטרלית שלהם. גלה אילו מזלות נוטים להיות המוגזמים ביותר במהלך חגיגות החג!

טלה: מוכן לעשות הכל כדי לזרוח בחברה

נשלט על ידי כוכב הלכת מאדים, מזל טלה הוא מזל אש שמתחרז עם שאפתנות, תשוקה ונחישות. עבור יליד זה, חג המולד צריך להיות אירוע יוצא דופן שבו הוא יכול להראות את תחושת החגיגה שלו ואת הרוח התחרותית שלו. הוא לא יעצור בשום דבר כדי להיות המארח המושלם: תפאורה גרנדיוזית, ארוחות דשנות ומתנות מרשימות נמצאים ברשימה שלו.

מתנה אייקונית למזל טלה:

  • קופסת טעימות של יינות יוקרתיים

שור: גרגרנות בהתגלמותו

נשלט על ידי ונוס, שור הם אפיקוראים מושבעים אשר חיים את המוניטין שלהם במהלך חגיגות חג המולד. הם ייהנו להכין מנות טעימות ויהיו מוכנים להשקיע בשפע כדי לקבל את המרכיבים הטובים ביותר. ילידים אלה נוטים להגיש מנות נדיבות, אפילו מוגזמות, כדי לספק את אורחיהם. . . ואת עצמם!

מתנה אידיאלית למזל שור:

  • שיעור בישול עם שף בעל כוכב מישלן

מזל תאומים: פרץ של שמחה תקשורתית

עם אופיים החברותי והתקשורתי, בני מזל תאומים לא יכולים שלא להגזים במהלך עונת חג המולד. מונע על ידי האנרגיה הדינמית של מרקורי, הם יכפילו הזמנות, ינפישו שיחות ויביאו את מגע ההתלהבות שלהם לכל מצב. שום דבר אינו גדול מדי או חזק מדי עבור אותם ילידים שרק רוצים שכולם ייהנו.

באותו נושא :  יום (יום שלישי, 19 בדצמבר) התורם לפתרון סכסוכים משפחתיים עבור 3 סימנים אסטרולוגיים!

מתנת חובה למזל תאומים:

  • ערב קריוקי עם חברים

אריה: יוקרה, שפע ופזרנות

בני מזל אריה נלהבים מהפאר וההדר, במיוחד כשמדובר בחגיגת חג המולד. בהשפעת השמש, הם יחפשו להרשים את הגלריה על ידי ארגון חגיגות ראויות לתמלוגים: קישוטים מפוארים, תלבושות נוצצות וארוחה ראויה למסעדות הטובות ביותר נמצאים בתפריט. התקציב? אין לאריה שרוצה להיות בלתי ניתן לגינוי.

מתנה מלכותית למזל אריה:

  • שעון יוקרה או תכשיט נוצץ

מזל קשת: סייר החגים הבלתי נלאה

מזל קשת, הנשלט על ידי יופיטר, מחפש כל הזמן חוויות והרפתקאות חדשות. עבור יליד זה, חג המולד צריך להיות שם נרדף לגילוי ותהייה, בין אם מדובר במסורות מקומיות או רחוקות. לוח השנה שלה מלא באירועים חגיגיים, ירידים ומופעים מהאגדותלעתים קרובות על חשבון לוח הזמנים שלו., והארנק שלו!

מתנה למטייל למזל קשת:

  • מפלט תיירותי במדינה אקזוטית

מזל דגים: נדיבות על קצה העור

בני מזל דגים ידועים באמפתיה שלהם וברגישות המוגברת שלהם לצרכים של הסובבים אותם. נשלט על ידי נפטון, הם נוטים להיות נדיבים מאוד במהלך חופשת חג המולד, מה שהופך את זה לנקודה של כבוד להציע מתנות מותאמות אישית ומושקעות לכולם. עם זאת, התחשבות זו יכולה להוביל לסוג של תשישות רגשית על ידי ניסיון לספק את כולם.

מתנה מתוקה למזל דגים:

  • מנוי לשיעורי מדיטציה או יוגה

לסיכום, לכל מזל אסטרולוגי יש דרך משלו לעשות קצת יותר מדי במהלך עונת חג המולד. בין אם הם בני מזל טלה הבזבזניים, בני מזל שור החמדנים, בני מזל תאומים הנרגשים יתר על המידה, בני מזל אריה המפוארים, בני מזל קשת ההרפתקנים או בני מזל דגים נדיבים במיוחד, הילידים הללו חיים את החגיגות במלואן ועוזרים ליצור אווירה ללא תחרות. חשוב להכיר ולהעריך את התשוקה שמניעה אותם, תוך הקפדה לקחת את זה בקלות מעת לעת.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.