איפה האזור הארוגני שלכם לפי הסימן האסטרולוגי שלכם?

מיניות היא ממד חשוב בחיי היומיום שלנו. זה תורם לאיזון הפסיכולוגי שלנו ואת מוצקות היחסים הרומנטיים שלנו. כדי לחיות את המיניות שלך במלואה, חיוני להכיר את הגוף שלך, ובמיוחד את האזורים הארוגניים שלך, אותם מקומות רגישים במיוחד למגע וליטופים. האם ידעתם שהמזל האסטרולוגי שלכם יכול לעזור לכם להבין טוב יותר את הרגישויות הגופניות שלכם? במאמר זה נגלה כיצד הכוכבים משפיעים על האזור הארוגני שלכם ושל בן או בת הזוג שלכם.

סימני אש: תשוקה מגולמת

טלה (21 במרץ – 19 באפריל)

עבור מזל טלה, זהו הראש המהווה את האזור הארוגני העיקרי שלהם. ואכן, מזל זה נשלט על ידי מאדים, כוכב של אנרגיה ולהט, אשר נותן הילידים חושניות גדולה קשורה הקרקפת, האוזניים והצוואר. לכן נשיקות וליטוף באזור זה יכולים להיות מאוד מגרים עבורם.

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

לבני מזל אריה יש העדפה בולטת לגב, במיוחד לאזור השכמות ועמוד השדרה. מכיוון שאזור זה פחות נגיש, הם מעריכים את תשומת הלב שהם מקבלים עוד יותר! תרגישו חופשי לעסות את הגב של בני מזל אריה כדי לשגע אותם לגמרי בחשק.

באותו נושא :  מה המשמעות של הסמל האסטרולוגי שלך? הסברים של אסטרולוג

מזל קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

מזל קשת, הרפתקן וחקרני, מראה משיכה לירכיים. ואכן, מזל זה נשלט על ידי יופיטר, כוכב של פתיחות ותנועה. לכן הילידים מעריכים זאת במיוחד כאשר מלטפים אותם בחלק זה של גופם המסמל את הדינמיות שלהם.

מזלות אדמה: מושרשים בכיף

שור (20 באפריל – 20 במאי)

מזל שור אוהב להרגיש בטוח ונהנה מתענוגות הבשר. הנקודה הרגישה שלו היא הצוואר, במיוחד האזור הצווארי. נשיקה או נשימה קלה במקום הזה יכולה לגרום לו להרגיש נחשול עז של תשוקה.

מזל בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

האזור הארוגני של מזל בתולה ממוקם בבטן, במיוחד סביב הטבור. סימן זה מראה לעתים קרובות צניעות מסוימת, אבל כאשר אתה מתעכב על אזור זה, זה יכול לחוות עוררות בלתי נשלטת.

מזל גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

נשלט על ידי שבתאי, כוכב המבנה והמשמעת, גדי קשור לברכיים. חלק זה של גופם מייצג את יציבותם וקפדנותם. עיסוי או נשיקת הברכיים יעניקו להם תחושה נעימה של רוגע ויכולים לעורר תשוקה.

סימני אוויר: ליטופים קלים

מזל תאומים (21 במאי – 20 ביוני)

מזל תאומים זריז וחקרני, מוצא את העצב שלו בידיים ובזרועות. נשלט על ידי מרקורי, הוא מחפש גירוי אינטלקטואלי ופיזי. מגע או לחץ פשוט על אזורים אלה יכול להיות מספיק כדי לעורר את הרצון שלהם.

מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

האזור הארוגני של מאזניים ממוקם ברמת הכליות. מכיוון שסימן זה מאופיין בצורך בהרמוניה ואיזון, חיוני להם לקבל חיבה ותמיכה. עיסוי עדין באזור זה יכול להיות אפרודיזיאק אמיתי למאזניים.

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

במזל דלי, אזור הקרסול הוא זה שחושף את החושניות שלהם. הם מעריכים שבני זוגם לוקחים את הזמן כדי לתת להם תשומת לב מיוחדת לפני שהם פועלים. עיסוי או נשיקה של הקרסוליים שלהם יכול להיות תחילתו של לילה מהביל עבורם.

באותו נושא :  מערבולת רגשית עבור 2 סימנים אסטרולוגיים אלה מ 22 עד 27 במרץ

סימני מים: רגש ורגישות

סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)

סרטן מוצא את האזור הארוגני שלו בחזה. שלט זה, הקשור מאוד לאהבה ולשיתוף, מעריך ליטופים באזור זה, המסמל הגנה ונוחות. תוכל לתת לו תחושה נהדרת של רווחה על ידי השתהות על חזהו.

עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

ידועים בעוצמתם, עקרבים קשובים מאוד לאיברי המין של בני זוגם אך גם לשלהם. ילידים אלה זקוקים לחיבור עמוק עם בן זוגם כדי להשיג אקסטזה. ככל שתהיו קשובים יותר לצרכים של מזל עקרב, כך תיהנו מרגע מלא תשוקה ואינטנסיבי.

מזל דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)

מזל דגים רגיש במיוחד לכפות הרגליים. אזור זה קשור ישירות לפתיחות הרגשית שלהם ורוחני. עיסוי כפות רגליים מרגיע או ליטופים פשוטים יכולים לערער לחלוטין את היציבות של הילידים הרגישים האלה.

בקיצור, לכל סימן אסטרולוגי יש ספציפיות משלו במונחים של אזורים ארוגניים. לכן חשוב לקחת את המוזרויות האלה בחשבון על מנת להבין טוב יותר את הרצונות שלך, כמו גם את אלה של השותף שלך. עכשיו זה משהו לתבל את חיי המין שלך!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.