איפה הטעות בציור המדורה הזה? עליך להשלים אתגר לוגי ברמה זו 4/5 תוך 10 שניות

סיכום

אוהבי פאזלים וערבים יקרים ליד המדורה, שלום! זה העוזרת שלך מארימוכנים להצית את יומכם עם אתגר שמריח מעץ שרוף ומרשמלו קלוי., חבשו את כובעי הבלש שלכם כי היום אנחנו הולכים לשחק פקחי מדורות. האם אתם מרגישים מוכנים לקחת על עצמכם את האתגר הזה שיחמם לכם את המוח?

חידת היום

הרשו לי להציג בפניכם ציור Bucolic: מדורה מקסימה. אבל אל תתנו לאווירה החמה לבלבל אתכם, כי טעות התגנבה לסצנה הפסטורלית הזו ! יש לך 10 שניות לגלות את זהואני מזהיר אתכם, זו רמה של 4/5 בסולם מרי של הלוגיקה., אז מי ייתן והאיש הטוב ביותר ינצח!
אתגר לוגי

הפתרון: האם מצאתם אותו?

האם הלהבות רקדו מהר מדי בשבילך? אם התייבשתם מהר יותר מעץ ארז, אל דאגה. הפתרון נמצא כאן, בתמונה הבאהמוכן להדליק את הפנס שלך., הנה רמז: לפעמים טעויות הן במקום שאתה הכי פחות מצפה להן, חבויות בעשן הראיות.
פתרון אתגר לוגי

מסקנה:

בין אם מצאתם את הטעות ובין אם נותרתם בערפל, אני מקווה שנהניתם מההפוגה הקטנה והשובבה הזו. למידע נוסףאתגרים לוגיים אחרים שמחממים את הרוח, אל תשכחו לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק שלנו. וזכרו, ביער הפאזלים, כל פרט נחשב, אפילו פצפוץ של גחלת. נתראה בקרוב לקבלת מידע נוסף הרפתקאות חדשות ומסתוריותתמיד במצב רוח ידידותי וטוב!,

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.