איש מקצוע בתחום המטבח חושף את הסדר בו כדאי לאחסן את הכלים

בבלט היומיומי של המטבח, ההרמוניה והפונקציונליות של הארונות ממלאים תפקיד מכריע. זהו קן נעים זה של יצירתיות קולינרית כי Maison&Travaux רוצה לכבד באמצעות עצתו של Fostine Carracillo. מטבח מאורגן היטב הוא לא רק הביטחון למצוא את הכלים שלכם כהרף עין, אלא גם ומעל הכל הוא יכול ללבות את הלהבה שלכם למטבח. חלל מובנה לא רק מביא אסתטיקה נעימה לעין, אלא גם מפשט את תהליך הכנת הארוחות, מגביר את היעילות והופך כל מחווה לאינטואיטיבית יותר. אז בואו נגיע ללב העניין ונגלה יחד איך להפוך ארון מטבח פשוט לאזור נוחות אופטימלי למפגשי הבישול שלכם.

אמנות הארגון במטבח

לכל כלי היסטוריה משלו ו מקום מוקצה בלוח השחמט הקולינרי של המטבח שלכם. קח קצת זמן לחשוב עלמקום מכל חפץ: המחבתות ליד הכיריים, הצלחות ליד מדיח הכלים וכן הלאה. המוצרים צריכים גם להיות מאורגנים באופן שיטתי: תוצרת טרייה במקרר, פסטה מסודרת לפי מגוון, קופסאות שימורים נערמים לפי תאריך תפוגה, שלא לדבר על תבלינים, מסודרים על מדפים בהישג יד כדי לתבל את המנות שלך לשלמות.

כמה חוצצים מודולריים יכול להיות בעל ברית אמיתי בהפרדת התבלינים שלך, תוך יישום שלתוויות יחסוך לך זמן יקר. תארו לעצמכם את שביעות הרצון שלכם לראות את המרכיבים שלכם ממוינים ומוכנים לשימוש! ובנוסף לכל זה, בואו לא נשכח את ההיבט האסתטי: השימוש במדפים שקופים שכן העדשות יוצרות אפקט ויזואלי נעים ומציעות תצוגה ברורה של הקולקציה שלך.

אחסון כלי אוכל, אמנות בפני עצמה

כלים מסודרים מיד לתת את הרושם שלסדר וניקיון. הפתרון? בחרו בשימוש חכם במדפים ובכנים כדי להדגיש את הפריטים היפים ביותר שלכם. מיין את הצלחות, הקערות והכוסות שלך לפי קטגוריות, מה שאומר שאתה יכול הופך את המחקר להרבה יותר קל וגישה. למי שאוהב פתרונות חסכוניים במקום, שקול לתלות בחוכמה קערות וכוסות מתחת למדף צר, ולפנות מקום לפריטים אחרים.

באותו נושא :  השאירו את מפתחות הרכב שלכם במיקרוגל. הנה למה לעשות את זה מאוד חשוב

ולחובבי יין, האם חשבתם לאמץ אחסון מתכת המיועד במיוחד לכלי גזע? מערכת אחסון זו לא רק מאבטח המשקפיים היקרים שלכם אך גם מוסיפים נופך אלגנטי למטבח כולו.

ממקסמים את הפוטנציאל של הארונות שלכם

אופטימיזציה של החלל היא בעלת חשיבות עליונה במטבח שבו כל סנטימטר נחשב. למה לא להתחיל בהתקנת מגירה רדודה מצוידים במגש סכו"ם? הטריק הזה עוזר לשמור על הסכו"ם שלכם מאורגן ונגיש. שנית, ההתקנה של מוטות מתכת יכולה להוכיח להיות דרך חדשנית להשעות את כלי ולהאיר ויזואלית את החלל.

סירי קרמיקה או מתכת מציעים לא רק אחסון פרקטי עבור הכלים הנפוצים ביותראך גם להקנות קסם כפרי או מודרני, בהתאם לסגנון שאתה מחפש., ולסיום בנימה גבוהה: פס מגנטי לסכינים! זה מבטיח בטיחות, תוך הפיכת הלהבים שלך לנגישים ומוכנים להתמודד עם אתגרים קולינריים יומיומיים. Maison&Travaux, הנתמך על ידי Fostine Carracillo, מנחה אותך לקראת ארגון יעיל כמו שהוא אסתטי, מה שהופך את הבישול לחרוז בהנאה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.