אלה 2 המזלות יכולים לסמוך על האינסטינקטים שלהם בכל הנסיבות

כולנו, בשלב מסוים, הרגשנו את קריאת האינסטינקטים שלנו. אותו קול פנימי קטן שמנחה ומייעץ לנו בלי שנדע באמת למה. עבור חלק, בעקבות אינטואיציה זו יכולה להיות לעזר רב בחיי היומיום שלהם. זה במיוחד המקרה עבור שני סימנים ספציפיים מאוד של גלגל המזלות. אנשים אלה נהנים מתחושה חדה של אינטואיציה המאפשרת להם להתמודד עם המצבים העדינים ביותר בשלווה מוחלטת. אז מהם אותם סימנים שיכולים לסמוך על האינסטינקטים שלהם בכל הנסיבות?

מזל דגים: טבילה בעולם אינטואיטיבי

המזל האסטרולוגי הראשון עם חוש שישי יוצא מן הכלל הוא ללא ספק מזל דגים. נשלט על ידי כוכב נפטון, מזל מים זה קשור למסתורין של האינטואיציה הלא מודעת והעמוקה. לילידי מזל דגים יש יכולת מדהימה לפענח את הרגשות והמחשבות של הסובבים אותם. זה מאפשר להם לתפוס מהר מאוד כאשר משהו לא בסדר או כאשר המצב צפוי להסלים.

בלב הרגשות

חסידים נלהבים של חיבור מחדש עם עצמך ורגשותיהם, הם ניחנים ברגישות רבה. מאפיין זה נותן להם גישה לתחושה מחמירה, דוחף אותם לסמוך על התחושות שלהם ואת האינטואיציהגם אם היא יכולה, לעיתים, להוביל אותם למצבים מורכבים., עם זאת, אם הם יודעים איך לאלף את הטבע הרגשי הזה, אז מזל דגים יהיה צעד אחד לפני קבלת החלטות וציפייה לאירועים.

מדידת ההזדמנויות הנכונות

ילידי סימן זה מסוגלים גם "להרגיש" את ההזדמנויות הנכונות ולנצל את הרגע הטוב ביותר לפעול. האינסטינקטים שלהם מנחים את הבחירות שלהם, במיוחד בתחומי העבודה ויחסי האנוש. תמיד קשובים לאותות סביבם, הם גם מסוגלים לקבוע בקלות את הכנות או אחרת של האנשים שהם פוגשים. הזימים האינטואיטיביים שלהם מובילים אותם לעתים קרובות להחלטות שקולות.

באותו נושא :  10 ההתנהגויות שמוכיחות שבן הזוג שלך הוא נרקיסיסט!

עקרבים: בלשים שנולדו מהיקום של גלגל המזלות

המזל השני של גלגל המזלות עם אינטואיציה יוצאת דופן הוא זה של עקרב. רגועים במראהם, אנשים אלה מסתירים מתחת לקליפתם רגישות, בוודאי פחות מפותחת מזו של מזל דגים, אך שימושית באותה מידה כשמדובר בהליכה אחר האינסטינקטים של האדם. מזל אסטרולוגי זה ידוע בתובנותיו וביכולתו לנתח אנשים ומצבים במדויק.

קריאה בין השורות

העקרבים, המזוהים זמן רב עם תככים ומסתורין, יודעים לזהות מה מסתתר מאחורי מראית עין. ההיגיון העוצמתי שלהם מאפשר להם לצפות מכשולים והזדמנויות פוטנציאליים בדרכם, תוך ידיעה כיצד לפענח את האותות שהחיים מציבים בדרכם. מצד שני, הם נוטים לקחת בחשבון רמזים שנראים חסרי משמעות למי שאין לו את היכולת הזו של אינטואיציה.

כוחה של המגנטיות

עם הילה מסתורית וכריזמה שאי אפשר להכחיש, העקרבים מושכים אליהם באופן טבעי מידע וסודות. נטייה מולדת זו לתפוס את מה שלא נאמר מקלה עליהם לקרוא מצבים ומחזקת את ביטחונם ברגשותיהם. כך הם מסוגלים לסמוך באופן עיוור על האינסטינקטים שלהם, הן בבחירות אישיות והן בבחירות מקצועיות.

כיצד לפתח את האינסטינקטים שלך בהתאם למזל האסטרולוגי שלך?

כמובן, לא כולם שווים כשמדובר בשימוש אינטואיטיבי של החוש השישי שלהם, אבל יש כמה טריקים לעבוד על האינטואיציה שלך ולהיות יותר בהרמוניה עם האינסטינקטים שלך. הנה כמה טיפים המותאמים לאלמנטים של כל שלט:

  • מזלות אש (טלה, אריה, קשת): הקשיבו לדחפים שלכם, אבל גם למדו לרסן את ההתלהבות שלכם לפעמים כדי להקשיב טוב יותר לקול הפנימי שלכם.
  • מזלות אדמה (שור, בתולה, גדי): יש רגעים של הרהור ומדיטציה כדי להתחבר לחוכמה הפנימית שלך.
  • מזלות אוויר (תאומים, מאזניים, דלי): לפתח את חוש ההתבוננות שלך ולקחת את הזמן כדי להעריך את המצב לפני גיבוש דעה.
  • מזלות מים (סרטן, עקרב, דגים): טפחו באופן קבוע את הקשר שלכם עם הרגשות שלכם כדי לחדד את האינסטינקטים שלכם.
באותו נושא :  סוף שבוע רומנטי (20-21 בינואר) בפרספקטיבה לשלושה מזלות על פי האסטרולוגיה הסינית

לכן, בין אם אדם נולד במזל דגים או בעקרב, אין להכחיש כי כוחות האינטואיציה נמצאים יותר בהישג יד בהשוואה למזלות אסטרולוגיים אחרים. עם זאת, אין זה אומר שאנשים אלה צריכים להסתמך אך ורק על האינסטינקטים שלהם כדי לנווט את חיי היומיום שלהם. עבודה מתמדת על עצמך ולימוד האיזון בין התבונה לאינטואיציה יישארו הדרכים המלכותיות להשגת ההגשמה האישית שכל אחד כל כך מחפש.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.