אלה 4 מזלות הם העקשנים ביותר, אסטרטגיות לנהל משא ומתן עליהם

באסטרולוגיה, לכל אחד מ-12 המזלות יש מאפיינים והתנהגויות משלו. בין תכונות אישיות אלה, עקשנות ובתים אסטרולוגיים הם לעתים קרובות מוערך או ביקורת. כמה סימנים בולטים במיוחד עבור עקשנותם, אשר יכול לסבך את היחסים איתם. במאמר זה תלמדו על 4 המזלות העקשניים ביותר של גלגל המזלות וכמה אסטרטגיות ליצירת דיאלוג טוב וקבלת פשרות.

שור: מלך העקשנות

מזל שור הוא ללא ספק המזל העיקש ביותר בגלגל המזלות. יסוד אדמה הנשלט על ידי נוגה, מזל קבוע זה ידוע בהתמדה ובהתנגדות שלו לשינויים. ילידי מזל שור קשורים מאוד לאמונותיהם ואינם מושפעים בקלות. הם גם מתקשים מאוד להודות בעוולותיהם, גם כשהם יודעים שהם טועים.

אסטרטגיות למסחר עם מזל שור

 1. גישה עדינה: בני מזל שור אינם מגיבים היטב לעימות ישיר. בעת משא ומתן איתם, להשתמש בגישה רגועה ואמפתית.
 2. המתין: לשור לוקח זמן לעכל מידע ולקבל החלטה. תנו להם זמן לחשוב לפני שאתם מחכים לתשובה.
 3. הקשבה פעילה: הראו לבני מזל שור שאתם מבינים ומאמתים את דעותיהם, גם אם אינכם מסכימים, הם נוטים יותר לשקול פשרה.

מזל אריה: גאוות גלגל המזלות

במקום השני ברשימת המזלות העקשניים ביותר נמצא מזל אריה. סימן לוהט וקבוע זה מאופיין בחוזק אופיו ויהירותו. בני מזל אריה משוכנעים לעתים קרובות שהם יודעים הכל או שהדרך שלהם היא הנכונה היחידה. ניחנים באגו מנופח, הם מתקשים מאוד להיכנע כאשר הם ניצבים בפני מצב של חוסר הסכמה.

אסטרטגיות למסחר עם מזל אריה

 1. חוסכים על האגו שלו: נסו למצוא דרך דיפלומטית להציג את הטיעונים שלכם מבלי לפגוע בהערכה העצמית של ליאו.
 2. הישארו איתנים אך סבלניים: אל תהיו דוחפים מדי. שים את עצמך בנעליהם ולהסביר בשלווה את הציפיות שלך ואת התסכולים האפשריים כדי לגרום להם להבין.
 3. הביעו הערכה: הערכת מאמציו, כשרונותיו והישגיו של ליאו יכולה לעודד אותם להיות פייסניים יותר בדיון.
באותו נושא :  עייפות צפויה עבור גלגל המזלות הזה לסוף מרץ ותחילת אפריל

עקרב: אדון מאזן הכוחות

עקרב הוא עוד מזל עקשן, בעל אישיות מורכבת וממגנטת. תחת הדרכתם של מאדים ופלוטו, מזל מים זה מתבטא באמצעות תשוקה ועוצמה רגשית. הטבע העמוק הזה גורם להם לעתים קרובות להיות עקשנים וחסרי גמישות. עקרבים לא נכנעים בקלות ומוכנים ללכת עד הסוף כדי להשיג את מה שהם רוצים.

אסטרטגיות למשא ומתן עם עקרב

 1. מקוריות: היו שקופים וכנים במה שאתם אומרים. מזל עקרב רגיש להעמדת פנים ולא יהסס להודיע לכם.
 2. רכשו את אמונם: עקרבים חשודים. אם אתה רוכש את אמונם, סביר יותר שהם יהיו אדיבים.
 3. הציעו חלופות: לתת לעקרב אפשרויות שונות לפתור את הבעיה תוך שיתוף פעיל שלהם במציאת פתרונות יכול לעזור להוציא אותם מהעקשנות שלהם.

גדי: נוקשה ובלתי מתפשר

לבסוף, מזל גדי הוא אחד המזלות העקשניים ביותר, הקשורים לשבתאי, שליט המבנה, הזמן והמשמעת. מזל אדמה קרדינלי זה ידוע בנחישותו ובתחושת האחריות החזקה שלו. בני מזל גדי נוטים לכפות את הסדר שלהם ולדרוש שהדברים יהיו לטעמם. כתוצאה מכך, הם אינם ששים לקבל דעות שונות או להסתגל לרעיונות חדשים.

אסטרטגיות למשא ומתן עם מזל גדי

 1. טיעונים חזקים: מזל גדי הוא הגיוני ורציונלי. כדי לשכנע אותם, תצטרך טיעונים מבוססים וקוהרנטיים.
 2. נהגו בכבוד: בני מזל גדי מייחסים חשיבות רבה לכבוד, מראים להם כבוד והתחשבות בדיון.
 3. התמקדו ביתרונות: הדגישו את היתרונות הפוטנציאליים של פשרה במונחים של תוצאות וחיסכון בזמן. מזל גדי עשוי להיות מוכן יותר להיכנע אם יש לו השפעה חיובית על יעילות והצלחה אולטימטיבית.

עקשנות יכולה להיות איכות וחיסרון לסימנים אסטרולוגיים אלה. בין אם זה מתוך גאווה, שכנוע עמוק או הצורך בשליטה, חשוב להבין שכל אדם מגיב אחרת למצבי קונפליקט. שימוש באסטרטגיות שהוזכרו לעיל יגדיל את הסיכויים למשא ומתן בונה וימצא מכנה משותף, ללא קשר לעמדתם האסטרלית.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.