אלה 6 נשים אינן זהות, אבל כדי לראות את זה אתה צריך IQ של 100+

מי אמר שרק גאונים יכולים להצליח מבחני IQ ? ובכן, תחשבו שוב! האתגר האינטלקטואלי הזה, למשל, נמצא בהישג ידם של כולם, כל עוד אתה מתמקד. ולאחר מכן התכונן להתמכר לחידה שתהרוג את הזמן תוך הערכת היכולות האינטלקטואליות שלך. כל שעליך לעשות הוא השווה בין שתי תמונות והבחין בין האלמנטים המבדילים ביניהן.

הרעיון של מבחן IQ: איך זה עובד?

אם אתה קבוע במשחקים שלנו או מבחני IQלא יהיו לך בעיות עם זה., העיקרון פשוט: יש לך שתי תמונות דומות מאוד, המייצגות ארבע דמויות נשיות מחייכות וכל אחת מחזיקה מתנה. המשימה שלך, אם אתה מקבל אותה, היאהתבוננו היטב ו מצא את שלושת האלמנטים שמייחדים אותם. זה משחק מהנה ולא מסובך במיוחד, כל עוד יש לך ראייה טובה.

מבחן IQ

עכשיו, רק כדי לסבך קצת את העניינים, בואו ננסה להפוך את הדברים למהירים יותר: יש לך 13 שניות לזהות את ההבדלים. עם מגבלת זמן זו, נוכל למדוד את חדות ושלך חוש התבוננות.

הטיפים הקטנים שלנו למבחן IQ זה

אם אתה נמצא במבוי סתום ולא יכול לפתור את המבחן הזה בזמן המוקצב, אל תדאג! אנו נותנים לך רמז קטן כדי לעזור לך. מבין שלושת ההבדלים שניתן למצוא, אחד נוגע ל אישה צעירה לבושה אפור. עם העזרה הקטנה הזו, תיהנו מהשניות היקרות שלכם והפתיעו את עצמכם.

כדי להפיק את המרב מהיכולות האינטלקטואליות שלך, עשה מאמץ להתמקד יותר: בודד את עצמך מרעש והסחת דעת. כך תהיו בתנאים טובים יותר לעמוד בכך אתגר.

התשובה למבחן IQ

אז, אתה חושב שמצאת את 3 ההבדלים? למרות הרמז, האם אתם מתקשים לאתר את האלמנטים השונים הללו? הנה התשובות:

באותו נושא :  אם אתם מוצאים את הבננה מוסתרת, המוח שלכם הוא + מהיר יותר מ-92.4% מהאנשים

פתרון בדיקת IQ

  • כאמור, ההבדל הראשון הוא ב ליידי לבושה אפור תסתכל טוב טוב על שולי שערה.
  • לאחר מכן, כוונו את מבטכם שמאלה מהתמונה. מאחורי האישה שחורת השיערתראה כוכב ליד ידו צבעו כחול בתמונה אחת וורוד בתמונה השנייה.:
  • לבסוף, לרדת נמוך יותר ולבחון את מתנה בצורת לב שהאישה השלישית מחזיקה הצמתים שונים בבירור.:

אם אהבתם את המבחן הזה וגריתם את המוח שלכם, אל תהסס לחלוק אותו עם יקיריכם ולגלות את אתגרים אחרים !

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.