אלו הם 3 המזלות שמתחילים את דצמבר ברגל ימין, על פי האסטרולוגיה

חודש דצמבר הוא לעתים קרובות שם נרדף למסיבות, קניות אינטנסיביות והכנת ארוחות סוף השנה. עם זאת, עבור כמה מזלות אסטרולוגיים, החודש הזה מייצג גם דחיפה אמיתית של אנרגיה ורצון זועם להתעלות על עצמם. גלו את שלושת המזלות שמתחילים עם יתרון בתחילת החודש, על פי הכוכבים.

1. מזל קשת: צמא לחידוש

ילידי מזל קשת ידועים בתשוקתם ובתשוקה שלהם להרפתקאות. מזל אש זה אינו חסר אנרגיה במהלך השנה, אך נראה כי חודש דצמבר תורם במיוחד לחוויות ותגליות חדשות. אכן מזל קשת נשלט על ידי כוכב הלכת יופיטרסמל להתרחבות וצמיחה., יופיטר ייכנס למזל דגים בסוף שנת 2022, ויביא איתו עוד הזדמנויות ברמה המקצועית או האישית.

השפעת יופיטר על מזל קשת

יופיטר נוטה להחדיר למזל קשת אנרגיה חסרת גבולות וסקרנות שאין שנייה לה. פרויקטים שאפתניים אינם מפחידים את הסימן הזה, שיכול אפילו להרחיק לכת עד כדי להיות אימפולסיבי כדי לספק את צמאונו ללמידה ולגילוי. ייתכן גם שבמהלך החודש העמוס ורב האירועים יתרחשו כמה מפגשים משמעותיים וחשובים, שיבססו עוד יותר את מעמדם של בני מזל קשת במישור המקצועי או החברתי שלהם.

2. טלה: שאפתנות מניעה פעולה

מזלות אסטרולוגיים אחרים יתחילו גם הם את דצמבר במפץ, כולל מזל טלה. סימן האש הזה הוא תמיד צעד אחד לפני אחרים בכל הנוגע לאנרגיה והתלהבות. נשלט על ידי מאדים, אל המלחמה והכיבושבני מזל טלה תמיד מוכנים לקחת סיכונים כדי להשיג את מה שהם רוצים ושום דבר ונראה שאף אחד לא יכול לעצור אותם כשהם מציבים מטרה.,

באותו נושא :  מי הם 2 המזלות האסטרולוגיים האלה שיכולים לקרוא את דעתכם?

אין יותר היסוס למזל טלה בתחילת החודש

בתחילת החודש ייכנס מרס למזל קשת, ויציע לילידי המזל הזה עוד יותר מוטיבציה והתמדה. רעיונות זורמים, פרויקטים מוקמים במהירות והתוצאות לעתים קרובות עומדות בציפיות של טלה. אין זה נדיר לראות שלט זה בולט מהקהל בזכות רוחו התחרותית והדינמית, וזה בולט עוד יותר במהלך חודש דצמבר.

3. אריה: ביטחון עצמי ככוח מניע

המזל האסטרולוגי האחרון שמתחיל את דצמבר עם אפולומב הוא לא אחר מאשר מזל אריה. כריזמטי ושטוף שמש, ליאו הוא זה שתופס את העין ומשוויץ באופן טבעי. נקודות החוזק שלה טמונות ב כישורים ארגוניים ללא דופי ואנרגיה כמעט בלתי נדלית, שלעתים קרובות מובילה אותו להיתפס כמנהיג אמיתי של גברים.

כוכבי מזל להצלחה המקצועית של האריות

היסודות האסטרליים מיושרים לטובת מזל אריה בדצמבר: מאדים, נוגה ושני כוכבי לכת אחרים ישפיעו לטובה על מזל אריה במהלך החודש המסוים הזה. אופטימיים ולוחמניים, לילידי השלט הזה יהיה הכל כדי לזרוח בתחומם המקצועי ולהתגבר בצורה מבריקה על המכשולים שעשויים לעמוד לפניהם.

מדוע שלושת הסימנים הללו מצליחים בדצמבר?

למזל קשת, טלה ואריה יש פוטנציאל בלתי מוגבל לפתוח את דצמבר בהצלחה. הדמיון בין שלושת המזלות הללו נעוץ בעיקר בהשתייכותם ליסוד האש: נחושים, לוחמניים ומלאי תשוקה, מזלות אלה חולקים כוח אופי שאין להכחישו שקשה להתווכח עליו. העמדות האסטרולוגיות החיוביות במיוחד בתקופה זו עוזרות גם לתת תנופה חדשה לילידים הנוגעים בדבר.

  1. קשת: ההשפעה המשולבת של יופיטר ומאדים מעוררת בו צמא לחידוש ורצון להרחיב את אופקיו
  2. רם: נלהב, הוא הראה שאפתנות חסרת גבולות ורוח כובשת
  3. אריה: מנהיג אמיתי, ביטחונו העצמי וכישרונו לארגון מובילים אותו להצלחה מקצועית

אין ספק שמזל קשת, טלה ואריה ינצלו את מלוא התנודות הקוסמיות החיוביות הללו כדי לגשת לדצמבר בביטחון וביעילות. בין אם אתם נמנים עם המזלות הללו ובין אם לא, אל תהססו לעקוב אחר הדוגמה שלהם והתשוקה שלהם על מנת להפוך את החודש הזה של סוף השנה לקרש קפיצה אמיתי לפרויקטים החשובים לכם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.