אם אתה יכול לפתור את המבחן הלוגי הזה, מנת המשכל שלך היא מעל 97+

שלום, חובבי פאזלים וגירודים בראש! זה מרי שמדבר אליכם, מוכנים לחמם את תאי העצב שלכם עם גוש קטן שיגרום לכם להרגיש כמו איינשטיין במהלך מבחן CP. אז, האם אתה מוכן להוכיח כי IQ שלך עולה על הטמפרטורה של יום קיץ במרסיי? הנה אנחנו יוצאים לדרך!

האתגר שלך אם תקבל אותו: סולמות של לוגיקה

תשכחו מ בדיקות משעמם שבו אתה רק צריך לספור קוביות או לשנן רצפים אינסופיים של מספרים. היום, אני הולך לתת לכם אתגר שיגרום למוח שלכם להזיע! לנגד עיניכם, חידה שנראית פשוטה אך ערמומית כמו מנעול בטוח. קחו נשימה, הכניסו את המוח למצב טורבו, והראו לי שה-IQ שלכם הוא הרבה מעל הממוצע!

מבחן IQ

הפתרון: מצאתם?

אז החידה הזאת? לא יותר מדי זיעה קרה? אם מצאתם את התשובה, תוכלו לתת לעצמכם טפיחה ידידותית על השכם ולפתוח את החלון לרווחה כדי לאוורר את המוח המעשן שלכם. הפתרון, המוצג בתמונה למעלה, מוכיח שהמוח שלך חד כמו סכין שף. אם לא, אל תיבהלו: הדבר החשוב הוא להשתתף ולשבור את המוח!

והנה לכם, זה היה המינוי של היום עם האניגמאלוגית האהובה עליכם, מארי. אם אהבתם את זה ואתם רוצים עוד הרפתקאות מוחיות, אל תשכחו לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק שלנו. אנו חולקים חידות זה יעיר את החומר האפור שלך טוב יותר מאשר אספרסו כפול! וזכרו: מנת משכל גבוהה זה נהדר, אבל צחוק טוב לא יסולא בפז! נתראה בפעם הבאה לאתגר חדש בו תהיו, אין לי ספק, בהירים כמו שמשות!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.