אם אתה רואה את הכלב מוסתר על ידי 3 הילדים האלה בתמונה זו, יש לך 10/10 בשתי עיניים

ובכן שלום, חברים שלי שאוהבים משחקי פאזל ! זוהי מארי, החידה האהובה עליך ומומחית חידתית. היום, התכוננו לאתגר את העיניים ואת חוש ההתבוננות שלכם עם משחק ויזואלי קטן שמבטיח לכם ציון של 10/10 בשתי העיניים! אז, שבו, הירגעו, והעמידו את כישורי ההתבוננות שלכם במבחן.

האתגר שלך אם תקבל אותו: חידת היום!

אתה מוכן לחידת היום ? התבונן מקרוב בתמונה זו למטה. שלושה ילדים, כלב מוסתר. המשימה שלך, אם אתה מקבל את זה, היא לשטוף את הכלבלב השובב הזה. משחק ילדים, תשאלו? ובכן, אל תזלזלו בכוחה של החידה! יש לך שתי עיניים, אז תוכיח שאתה יודע להשתמש בהן.

בדיקה חזותית

הפתרון: האם מצאתם אותו?

אז האם גיליתם את חברנו על ארבע מתחבא בין בני האדם הקטנים? אם הצלחת, מזל טוב, ברור שיש לך עין לינקס ויכולת לזהות פרטים שאפילו שרלוק הולמס היה מקנא בהם. עבור אחרים, אל דאגה, אנו חושפים את הפתרון להלן. אבל זכרו, המאמץ הוא הקובע!

פתרון-בדיקה-ויזואלי

והנה לכם, ידידיי! ה תעלומה נפתר. אם נהנית מהמשחק החזותי הקטן הזה ורוצה לקחת על עצמך אתגרים נוספים, עקוב אחר דף הפייסבוק שלנו כדי להישאר מעודכן בכל החידות והמשחקים המהנים שלנו. מי יודע איזה אתגר כיפי נרקח בפעם הבאה? בינתיים, זכרו שהחיים הם משחק, אז בואו נהנה, גם כשצדים כלבים נסתרים! 😄

עקבו אחרינו בפייסבוק לעוד אתגרים מהנים!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.