אם יש לך את התכונות האלה, יש סיכוי גבוה יותר שתחיה עד גיל 100

הגעה לציון 100 שנה היא הרבה יותר מאשר עניין של מזל; האישיות שלנו יכולה לשקול ברצינות את האיזון. מחקר שנערך לאחרונה על ידיאוניברסיטת קומפלוטנסה של מדרידושוחרר ב-25 בנובמבר 2023, חשף את תכונות האופי שנראה כי הן משחקות תפקיד מפתח באריכות ימים., בואו נצלול לתוך המחקר המרתק הזה כדי לגלות אם הטמפרמנט שלנו תואם את זה של אנשים שכיבו מאה נרות.

תכונות אישיות מרכזיות

חוקרים באוניברסיטת קומפלוטנסה של מדריד שפכו אור על הקשר בין אופי לאריכות ימים, וזיהו תכונות יקרות ערך אצל בני המאה. בין תכונות אלה, אנו מוצאים את חוסן נפשייכולת אדירה להתגבר על קשיי החיים., ה חברותיות הוא גם בסיסי, עם היכולת לבנות ולתחזק מערכות יחסים. לסיכום, א מחויבות אישית נחישות מול אתגרי החיים ומטרותיהם משלימה את שלישיית האיכויות הזו.

בעיני בני המאה הספרדים

המחקר הספרדי לא הסתפק בתיאוריות: באמצעות ראיונות עומק עם 16 נשים ו-3 גברים בגילאי 100-107 שניםמדענים הצליחו לראות תכונות אלה בפעולה., עדויות אנושיות אלה, המגיעות מהמציאות היומיומית של בני המאה, מציעות נקודת מבט חיה ומעוררת השראה על המשמעות של חיים מעבר למאה.

אורח חיים חשוב

מעבר לפסיכולוגיה, המחקר מכיר בחשיבותם של גורמים נוספים. אחד אכילה בריאהאחד פעילות גופנית סדירהחזק קישורים חברתיים וחלק בלתי נמנע של גנטיקה כולם ממלאים תפקיד באריכות ימים. מפתחות אלה לחיים ארוכים יותר הם פרקים כה רבים בספר חייהם של בני המאה.

"100 שנות שפע" ואורח חייהם של בני המאה

הסרט התיעודי "100 שנות שפע"משודר ב- נטפליקסמצייר דיוקן אינטימי של בני מאה מרחבי העולם, הממחיש את מגוון התרבויות ואת הדרכים שבהן הם שומרים על בריאותם ואושרם., יצירה המשלימה את המדע עם דימויים וסיפורים חיים.

באותו נושא :  טיפים אלה לניקיון הם חובה לדעת וישנו את חייכם

חזון הרווחה של דן ביוטנר

חלק מהשמות הפכו לשם נרדף לחקר אריכות ימים. דן ביוטנרסופר ידוע על אורח חייהם של בני המאה, מציין כי לדרך בה אנו מנהלים את חיינו יש השפעה עמוקה על יכולתנו להגיע לגיל מבוגר., עבודתו, העולה בקנה אחד עם מסקנות המחקר במדריד, היא קריאה מעשירה למי ששואף לחיים ארוכים ומלאים כאחד.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.