אני מבטיח לכם שיש אימוג'י אחד שהוא לא עניין מצחיק בין 120 האימוג'ים האלה של

היי שועלי החידות הקטנים שלי, מרי היא זו שגורמת לך ! היום, התכוננו לפזול ולפרוש את אנטנות הבילוש שלכם, כי אני מציע לכם אתגר ראוי לתבונה שלכם. מולך, ים של גברים צהובים קטנים ומצחיקים, כל אחד יותר "MDR" מקודמו. אבל אל תתבלבלו, אחד מהם הוא לא כזה צוחק על הראש!

האתגר שלך אם תקבל אותו

"למצוא את צ'רלי? קל! אפשר לומר. אבל למצוא את האימוג'י שלא צוחק בקהל של 120  זה האתגר האמיתי! אל תיבהלו, אין צורך במשקפי תלת מימד, רק חוש התבוננות מיושן וטוב ואולי זכוכית מגדלת אם אתם מעל גיל ארבעים (כמוני!). אז, אתה מוכן? התמונה נמצאת ממש מתחת, על הסימנים שלך, סט, תראה!

בדיקה חזותית

הפתרון: האם מצאתם אותו?

אז מצאתם את הזועף הקטן שלנו חבוי בין כל הצחקוקים? אם הזיגומטיקה שלך מתחילה לכאוב מצחקוקים עם אימוג'ים, קח נשימה עמוקה, הפתרון נמצא ממש שם, ממש מתחת. סוף סוף תוכלו לדעת אם יש לכם עין של נמר או שהגיע הזמן לחשוב על משקפיים.

פתרון למבחן הראייה

מזל טוב לכל השרלוקים המתחילים!

בין אם מצאתם אותו ובין אם לא, ברכות גדולות על השתתפותכם! ואל תשכחו, אימוג'ים הם כמו בני אדם, לפעמים הם צוחקים, לפעמים הם מהנהנים אבל הדבר החשוב הוא להשתתף! הצטרפו אלינו בעמוד הפייסבוק שלנו לעוד אתגרים והרפתקאות מסתוריות. וזכרו: בעולם האימוג'ים, זה שלא צוחק… אולי זה בגלל שהוא הבין הכל! נתראה בקרוב חוקרי פרצוף סמיילי!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.