אנרגיות של התחדשות, 4 בינואר מביא משב רוח של אהבה וחיוניות כלכלית לגלגל המזלות

תחילת השנה היא לעתים קרובות שם נרדף לשינוי ומטרות חדשות. על פי האסטרולוגיה, מגמה זו בולטת במיוחד בשנת 2022, במיוחד הודות להגעתו של אנרגיות של התחדשות ליווי ב-4 בינואר. במאמר זה, גלה כיצד אנרגיות אלה ישפיעו על האהבה והתחום הכלכלי של המזלות השונים.

ההשפעות האסטרליות של ה-4 בינואר

בכל יום, הכוכבים משפיעים על חיינו. 4 בינואר אינו יוצא מן הכלל, שכן יום זה מביא איתו את חלקו בחידושים, סנטימנטליים ופיננסיים כאחד. כדי להבין טוב יותר את ההשפעות הללו, כדאי להסתכל על ההיבטים הספציפיים של כוכבי הלכת השונים וכיצד הם מתקשרים זה עם זה.

יופיטר בכוח

צדקכוכב ההתרחבות והעושר, ימלא תפקיד מרכזי בינואר הקרוב., ממוקם היטב במזל דגים, זה יעודד את כולם להיות קשובים יותר לצרכים הפנימיים שלהם ושל אחרים, ובכך ליצור אווירה תורמת לחיזוק קשרים רגשיים.
בנוסף, יופיטר יביא איתו גם קורטוב של אופטימיות והומור טוב, שיכולים להגביר את הביטחון העצמי ולהקל על קבלת החלטות בתחום הפיננסי.

מרקורי בדלי

היבט נוסף שיש לקחת בחשבון, כספיתכוכב התקשורת והחילופים, יהיה בדלי בתחילת השנה., השקעה זו מעודדת פתיחות רבה יותר ומעודדת הקשבה ושיתוף רעיונות, שהם מרכיבים חיוניים לפיתוח מערכת יחסים הרמונית עם יקיריכם ולהצלחה בפרויקטים הפיננסיים שלכם.

השפעות על המזלות השונים של גלגל המזלות

עם אלמנטים אלה בחשבון, מעניין לראות כיצד כל גלגל המזלות יכול לנצל את ההשפעות האסטרליות הללו כדי להגביר את החיוניות הרומנטית והכלכלית שלהם. »

באותו נושא :  דירוג המזלות היפים ביותר למזלות העצובים ביותר

טלה (21 במרץ – 20 באפריל)

טלה הוא סימן אש שזקוק כל הזמן לאתגרים כדי להתקדם. תוך ניצול האנרגיה החיובית שמביא יופיטר, ילידי המזל הזה יהיו פתוחים במיוחד לפגישות וירצו לדון בשאיפות המשותפות שלהם. מבחינה כלכלית, הם יימנעו מאימפולסיביות ובמקום זאת ישחקו בקלף של בטיחות פחות מסוכנת.

שור (21 באפריל – 20 במאי)

עבור בולסההשפעה החיובית של מרקורי תהפוך תקופה זו לתורמת לדיאלוגים בונים ופשרות עם בן זוגם., בצד הפיננסי, סבלנות יכולה בהחלט להיות מתוגמלת: מרחיקי ראות מטבעם, הם יראו את מאמציהם משתלמים ומצבם משתפר בהדרגה.

מזל תאומים (21 במאי – 20 ביוני)

ה ג’מיני הם יצורים תקשורתיים שנהנים מחילופי דברים אינטלקטואליים. בעזרת מרקורי, הם יוכלו לבטא טוב יותר את הצרכים שלהם לאהבה ולהקשיב לאלה של האדם שחולק את חייהם. בצד הכספי, יופיטר יעודד אותם לקחת יותר יוזמה ולהיות נועזים יותר בבחירות הפיננסיות שלהם.

סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)

לה סרטן הוא מזל מים שרגיש מאוד לרגשות סביבו. ההשפעה החיובית של יופיטר תאפשר לו לחזק את הקשר עם בת זוגו או ליצור מערכת יחסים עמוקה יותר עם מפגש חדש. כשמדובר בכספים, יש להיזהר: עדיף להימנע מהוצאות אימפולסיביות ולהתמקד בחיסכון ובהשקעות בטוחות.

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

האריהנדיב ומלא תשוקה, ינצל את מלוא האנרגיות של ה-4 בינואר כדי להעצים את מערכות היחסים הרומנטיות שלו וליצור בריתות חדשות., מנקודת מבט פיננסית, זה יהיה חכם לחשוב על פרויקטים חדשים להשקעה, או אפילו להקים עסק או לפתח את הכישורים המקצועיים שלך.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.