אסטרולוגיה, 2 סימנים לקראת חיבור מחדש למערכת יחסים קודמת

פרידות הן לעתים קרובות קשה להתמודד עם, אבל לפעמים מערכות יחסים לחזור לחיים לאחר הפסקה. האסטרולוגיה מגלה לנו את סודותיה על שני מזלות אסטרולוגיים שיכולים להתחבר מחדש בקרוב למערכת יחסים קודמת. גלה באיזה צד של הכוכבים שני המזלות האלה נמצאים.

סרטן: מתי הירח מעודד תגובת נגד?

סרטן נשלט על ידי הירח, אשר יש השפעה ניכרת על רגשות ורגשות של אהבה במזל זה. לכן, בקרב ילידי סרטן, יש נטייה חזקה להיקשר עמוקות לאנשים שהם אהבו. זה יכול להוביל אותם להתחבר מחדש עם בן זוגם לשעבר בקלות רבה יותר גם לאחר פרידה כואבת.

השפעת הירח על מזל סרטן

הירח הוא הכוכב הנשי פר אקסלנס, הוא מעורר רגישות מוגברת ואמפתיה רבה כלפי אחרים אצל ילידי סרטן. לכן אין זה נדיר לראות בני מזל סרטן מתאהבים באותו אדם מספר פעמים במהלך חייהם.

סיבות לתגובת נגד בסרטן

מדוע בני מזל סרטן מנסים לעתים קרובות כל כך להתחיל מחדש עם האקס שלהם? ניתנות מספר סיבות:

  • צורך בביטחון רגשי: ילידי סרטן מחפשים יציבות רגשית מעל לכל ובונים את אושרם סביב מערכות היחסים שלהם. חיבור מחדש עם אהבת עבר יכול להביא להם קצת שלווה.
  • משקל הזיכרונות: אנשים שנולדו תחת מזל סרטן נוטים לעתים קרובות לחיות בעבר, לזכור את הזמנים הטובים או את הטעויות שכבר נעשו. קשה להם לשכוח לגמרי מישהו שהם אהבו.
  • פחד משינוי: מזל מים זה חושש מתהפוכות ופעמים רבות מעדיף להישאר במצב שנראה לו מוכר.
באותו נושא :  הורוסקופ סיני (15 בינואר), אלה 5 סימנים יצטרכו לקבל החלטות חשובות

עם זאת, יש לנקוט משנה זהירות כשמדובר בחזרה יחד עם האקס, שכן לא כל הסיפורים שווים שכתוב.

מזל תאומים: מתי רוח הסקרנות מובילה לאהבה?

מזל תאומים נשלט על ידי מרקורי, כוכב התקשורת והאינטליגנציה. מזל אוויר זה ידוע בתשוקה המתמדת שלו לחידוש, אך גם בחוסר יציבות מסוים בבחירות האהבה שלו. עם זאת, ישנם מקרים בהם בני מזל תאומים מונעים על ידי הסתירות שלהם לחזור למערכת יחסים קודמת.

השפעת מרקורי על מזל תאומים

מרקורי מעניק לילידי מזל תאומים אינטליגנציה ויכולת הסתגלות יוצאות דופן. הם כל הזמן מחפשים חוויות חדשות.

בגלל זה, Geminis יכול בקלות להשתעמם של מערכת יחסים רומנטית, תמיד מחפש את האתגר הבא או חידוש לחקור בחיי הרגש שלהם. עם זאת, אותו צורך בהתחדשות יכול גם להוביל אותם לשקול מחדש מערכות יחסים קודמות מנקודת מבט אחרת, סקרנים לראות אם חלו שינויים בבן זוגם לשעבר.

הסיבות לתגובת הנגד במזל תאומים

מזל תאומים נתפס לעתים קרובות כדואלי וסותר. בין סתירות אלה, אנו מוצאים:

  • משיכה לחידוש מול התקשרות: מצד אחד, בני מזל תאומים אוהבים לגלות אופקים חדשים ולהעשיר את עצמם מבחינה אינטלקטואלית, אך מצד שני, הם חשים לעיתים נוסטלגיה מסוימת לתקופות קודמות או לאנשים שהכירו.
  • פחד ממחויבות לעומת ניחוש שני: למרות שבני מזל תאומים חוששים להיתקע במערכת יחסים שכבר לא מתאימה להם, הם לא מהססים לשאול שאלות על העבר הרומנטי שלהם ולנתח את חוויות העבר שלהם כדי להבין טוב יותר את רגשותיהם הנוכחיים.

לכן, אם בני מזל תאומים מרגישים מוכנים להתחבר מחדש למערכת יחסים קודמת, זה כנראה בגלל שהם ראו שינוי מבטיח אצל האקס שלהם או שהם הפכו מודעים לטעות בשיפוט שהובילה לפרידה הראשונית.

באותו נושא :  חזרה מהעבר עם הירח המלא לשלושה מזלות

חשוב לזכור שחידוש מערכת יחסים מהעבר לא בהכרח מבטיח עתיד מספק ונטול בעיות. כל אדם וכל סיפור הוא ייחודי, ולכן כדאי להעריך בזהירות את הסיבות והמניעים שדוחפים אותך לחזור למישהו שכבר עזבת.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.