אשליה אופטית: אתרו את האננס החבוי במטבח

אה, אשליות אופטיות! הם מדגדגים את המוח שלנו טוב יותר מאשר פאזל סיני! הנה אתגר קטן למי שחושב שיש לו מוח דמוי איינשטיין: רק 2% מהצופים מוצאים את האננס הנמלט בפחות משבע שניות. אז, האם אתם מוכנים לבחון את תאי העצב שלכם?

אבל מהי אשליה אופטית?

ה אשליות אופטיות הם לא שם רק כדי להרשים את הגלריה. אין מצב! הם מחולקים לשלוש קטגוריות: פיזית, פיזיולוגית וקוגניטיבית. הדימויים הפארסיים האלה מתעתעים בנו, משנים חפצים וסצנות לנגד עינינו הנדהמות. לפסיכואנליטיקאים יש יום שדה, כי האשליות האלה חושפות איך המוח שלנו רוקח את מרק התפיסות הקטן שלו. זירת היום? מטבח רגיל. . . עם פולש טרופי!

רק האסים של התפיסה יכולים לזהות את זה!

התמונה המוצעת לכם היא מגרש משחקים אמיתי לצעירים ומבוגרים סקרנים. תסתכלו טוב: מטבח ללא דופי, כלים מסודרים וקערת פירות תמימה. אבל בין התמימים האלה, אננס לוקח את זה בקלות. בקושי 2% משרלוק הולמס המתחיל מצליחים לחשוף אותו. אז חדדו את העיניים והצטרפו למועדון האקסקלוסיבי של גלאי האננס!

קצת עזרה לבלשים מתלמדים

קשה לזהות את הבריחה הצהובה שלנו? אל תיבהלו, הנה רמז: הסתכלו מתחת ללוח, היכן שהחפצים דוחפים זה את זה. מאחורי קופסה, האננס שלנו מוסתר. במבט ראשון, הוא משתלב עם האלמנטים שמסביב, אך מבט מקרוב יגלה את הצללית האופיינית לו.

לנבוכים יותר, שמנו את הזרקור על אננס בתמונה הבאה. זה הרבה יותר משחק של סבלנות והתבוננות מאשר מבחן IQ. אבל בואו נודה בזה, לשבור את המוח בשביל אננס יש את הקסם שלו, לא?

אז אחרי כמה שניות של בדיקה מאומצת, הצלחתם לאתר את האננס השובב שלנו? פאזלים כאלה מעוררים את המוח, ומי יודע, הם עשויים אפילו להאיר קצת את מוחנו! שתף את החוויה שלך וספר לנו אם ניצחת את האתגר החזותי הזה!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.