אשליה אופטית: מצאו את הפרפר החבוי בין התוכים

היי אסים במוח! היום, אני מציע לכם משחק אשליה אופטית קטן שלא רק יבחן את מנת המשכל שלכם, אלא גם יסנוור את עיניכם. מוכנים לצלול לעולם שבו תוכים ופרפרים משחקים מחבואים?

האם אתה יכול למצוא את הפרפר החבוי?

בתמונה שאני מציג בפניכם, להקת תוכים צבעוניים יושבת בנונשלנטיות על ענפים ויוצרת תמונה חיה ותוססת. אבל רגע… פורץ חמק ביניהם! כן, פרפר שובב החליט להתמזג עם חברינו בעלי הנוצות. ה אתגר יוצא לדרך: האם אתם מזהים את הפרפר בין התוכים?

החידה החזותית הזו הקשתה על יותר מאחד! החלק המסובך ביותר באשליה אופטית זו הוא איתור הפרפר החבוי בתוך המכלול הצבעוני הזה.

אשליה אופטית: מצאו את הפרפר החבוי בין התוכים

זיהיתם את הפרפר תוך 7 שניות?

התבוננו מקרוב בתמונת האשליה האופטית הזו ונסו למצוא את הפרפר החבוי בין התוכים. זה אולי נשמע מסובך, אבל אם תסתכלו מקרוב על הצד השמאלי העליון של הקבוצה, אולי צפויה לכם הפתעה קטנה.

כדי לעזור לכם, הדגשנו את הפרפר החבוי בתמונה למטה: הוא שוכן בין שני תוכים בצד שמאל. נראה שאם תצליחו לזהות את הפרפר הזה החבוי בין התוכים תוך 7 שניות בלבד, זה יכול להיות סימן לאינטליגנציה יוצאת דופן. מחקרים הראו שככל שאתם מאמנים את המוח שלכם לפתור חידות קשות, כך אתם נעשים חכמים יותר.

אז ראית את זה?

אשליות אופטיות מציעות תובנות מרתקות כיצד מוח. לעתים קרובות, שילובים ספציפיים של צבעים, אור ודפוסים יכולים לתעתע במוחנו, ולגרום לנו לתפוס באופן חזותי משהו שלא באמת נמצא שם. אז, תגידו לי, האם זיהיתם את הפרפר החבוי בין התוכים באשליה האופטית הזו?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.