אשליה אופטית: עזרו לחתן למצוא את טבעת הנישואין.

כאב ראש אמיתי לגאונים: מי מכם יכול למצוא את טבעת הנישואין בפחות מ -9 שניות? אשליה אופטית זו היא לא רק חגיגה לעיניים, היא גם מבחן אמיתי של האינטליגנציה שלך. ניסיתם פעם למצוא אובייקטים מוסתרים בתמונות מטעות? אז מבחן IQ משעשע זה הוא בשבילך! סביר להניח שנתקלתם באשליות אופטיות פיזיות, פיזיולוגיות או קוגניטיביות. אשליה אופטית דומה קצת לזיקית חזותית שמשחקת עם תפיסת הצורות והצבעים שלנו. מחקרים מראים שאשליות אופטיות הן חלק בלתי נפרד מהפסיכואנליזה, וחושפות רמזים על האופן שבו אנו מפרשים את מה שאנו רואים. מוח רגיל יכול לקלוט תמונה ממגוון זוויות, שכל אחת מהן מציעה נקודת מבט ייחודית. זה בדיוק המקרה בתמונת היום שלנו, שבה טבעת מוסתרת איפשהו בתפאורה של הכלה.

אתגר החתנים: מצאו את הטבעת האבודה

התמונה למעלה מאתגרת אותך למצוא את הטבעת מוסתרת בתמונת חתונה. באשליה אנו רואים את הכלה, החתן והכומר חסרי סבלנות במעבר. החתן מביט בכעס בחתן שלא הניח את הטבעת. אבל אל דאגה, הטבעת נמצאת שם, איפשהו בתמונה. היזהר, החתן חייב למהר למצוא אותו! נראה שרק המוחות הנבונים ביותר יכולים לזהות את הרובוט החבוי בתמונה זו. אשליה זו היא דרך מהנה לבחון את מנת המשכל שלך, אך ביצוע מבחן IQ אמיתי עשוי לתת לך מושג טוב יותר על הרמה שלך.

ראית את הטבעת בפחות מ-9 שניות?

אם אתם מתקשים לזהות את הטבעת הנסתרת, הסתכלו היטב על קישוטי החתונה. בתמונה ניתן לראות נורות תלויות מעל המעבר, וביניהן הטבעת מתנדנדת בצורה לא בולטת. אם עדיין אינך מוצא אותו, עיין בתמונה הבאה:

תמונה זו הותירה מבוגרים רבים נבוכים, מנסים נואשות למצוא את הטבעת הנסתרת. מחקרים מגבים זאת: ככל שאתה מאמן את המוח שלך עם חידות קשות, כך אתה הופך להיות חכם יותר. אשליות אופטיות תמיד מציעות תובנות מרתקות על האופן שבו המוח שלנו עובד. שילובים ספציפיים של צבעים, אורות ודפוסים יכולים להערים על המוח שלנו ולגרום לו לראות דברים שאינם קיימים. אז ספרו לנו, הצלחתם למצוא את הטבעת באשליה האופטית הזו?

 

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.