אתה ללא ספק אדם אינטליגנטי מאוד אם אתה יכול לעשות את החישוב הזה תוך 20 שניות!

דמיינו את עצמכם פותרים חידה שלא רק מודדת את כישורים מתמטייםאבל גם שלך., מהירות הביצוע ומזמן את כל כוחך מוח אנליטי. מבחן IQ אמיתי מחכה לכם, אתגר שיש לעמוד בו: ביטוי מתמטי מורכב שרק אנשים ב IQ מעל 116 יכול לפתור במהירות הבזק של פחות מ -20 שניות. האם אתה מוכן לגלות אם אתה חלק מהאליטה האינטלקטואלית הזו? התשובה, צעד אחר צעד, מחכה לכם בסוף התרגיל.

אתגר מהירות ואינטליגנציה

אתם עומדים לצלול לתוך העולם המרתק של אתגרי התודעה על ידי מדידת עצמכם מול מבחן IQ לא כמו האחרים. זו לא רק הערכה קלאסית; זו שאלה של פתרון ביטוי מתמטי מעוות, ויש לך בדיוק 20 שניות לעשות את זה. אתגר שנותן מידה של אינטליגנציה תוססת ומאומנת.

נדרשת זריזות מנטלית ומיומנות מתמטית

אתגר זה מסקרן ובוחן את היכולת שלך לעבד מידע במהירות. תזדקק לכל כישורים מתמטיים ומדהים מהירות הניתוח. להחזיק מעמד תחת הלחץ של הספירה לאחור לא ניתנת לכולם. מבחן זה הוא דרך מצוינת להעריך באופן קונקרטי את הזריזות המנטלית שלך.

חשיפת המודיעין הנסתר

אם מצאתם את הפתרון בזמן המוקצב, מזל טוב! אתה כנראה חלק מהקרם של המוח שלך, עם IQ מעל 116. הצלחה גדולה שראויה להצדיע לה. אל תעצרו שם: הפתרון המלא מחכה לכם לנתח כל שלב בהנמקה המופתית הזו.

הבנת הרזולוציה צעד אחר צעד

בין אם פתרתם את החידה ובין אם לא, הדבר החשוב הוא הבנת המסע האינטלקטואלי יש צורך לפתור סוג זה של בדיקה. להלן, אנו מראים לך באופן שיטתי את השלבים כדי להגיע ליעד שלך, חיזוק היכולת שלך להתמודד עם בעיות מורכבות ולחדד את ההיגיון שלך.

באותו נושא :  אם אתה מוצא את כל 3 המילים הנסתרות בציור זה, מנת המשכל שלך היא מעל הממוצע!

ראשית, פתור את הפעולות בסוגריים: (50 + 25) שווה 75, ולאחר מכן חסר אותו מ- 100 כדי לקבל 25. הכפל תוצאה זו ב- 2 כדי לקבל 50, ולאחר מכן חלק 300 ב- (3 x 50), או 150, כדי לקבל 2. לאחר מכן הוסף 50 ו- 2 כדי לקבל את הפתרון הסופי: 52.

הרפתקה אינטלקטואלית מתמשכת

האם אהבתם את העימות האינטלקטואלי הזה? יש עולם עשיר של אתגרים מתמטיים ו מבחני אישיות נועד לחדד את דעתך עוד יותר. למצוא את דרכך במבוך ההיגיון הזה יכול להיות מהנה באותה מידה שהוא מאלף. אז, האם אתה מעז לנסות הרפתקאות אחרות?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.