בגידה וגלגל המזלות, מי הכי פחות נאמנים באהבה?

לעתים קרובות נאמר שאהבה אמיתית מבוססת על אמון, כבוד ונאמנות. ובכל זאת, בגידה היא מציאות עבור זוגות רבים. על פי כמה אמונות, המזל האסטרולוגי שלנו יכול להשפיע על ההתנהגות שלנו כלפי נאמנות באהבה. אז אילו מזלות נחשבים לפחות נאמנים באהבה? להלן סקירה כללית של הכוכבים על פי השפעתם על הנאמנות בתחום האהבה.

טלה

הילידים של רם ידועים כנלהבים מאוד ונלהבים מאהבה. עם זאת, זה יכול גם לגרום להם חסרי סבלנות ואימפולסיביים. הצורך התמידי שלהם בפעולה ובחידוש יכול לפעמים לדחוף אותם לחפש ריגושים במקום אחר. בעוד שהם יכולים להראות אהבה אמיתית, הקושי שלהם להישאר ממוקדים בדבר אחד יכול לגרום לכמה תקלות. לכן חשוב לבני מזל טלה למצוא בן זוג המסוגל ללכוד את תשומת ליבם כל הזמן כדי למנוע כל פיתוי לסטות לאופקים אחרים.

השור

השורבניגוד למזל טלה, נחשב לאחד המזלות הנאמנים ביותר בגלגל המזלות., אופיים היציב והמרגיע הופך את מזל שור לאדם אמין ומתמיד במיוחד המאוהב. עם זאת, מזל שור יכול גם להיות רכושני וקנאי, מה שעלול להוביל לחוסר אמון מוגזם בבן זוגם. לכן, למרות נאמנותם שלהם, שור חייב להיזהר לא לחנוק את האחר ובכך לעודד שלא במתכוון התנהגות בוגדת.

ג'מיני

ג'מיני מצוטטים לעתים קרובות ככמה מהסימנים האסטרולוגיים הכי פחות נאמנים. מיוצג על ידי שני תאומים, ילידי סימן זה נוטים להיות ניתנים לשינוי ולא החלטיים. הסקרנות והצמא שלהם לחוויות חדשות יכולים להוביל אותם להתעניין בקלות באנשים אחרים. עם זאת, בני מזל תאומים לא בהכרח יהיו לא נאמנים כברירת מחדל: הם פשוט צריכים למצוא בן זוג שמוכן לחקור איתם ולהחליף באינטנסיביות בכל הנושאים כדי לשמור על העניין שלהם שלם ובכך להגביל את הרצונות שלהם לבריחות רומנטיות.

באותו נושא :  החל מה-23 באפריל, 3 המזלות הללו יגשימו את הרצונות העמוקים ביותר שלהם

לה סרטן

ידוע ברגישותו הרבה ובקשריו העמוקים, סרטן הוא בדרך כלל נאמן באהבה. עם זאת, בגלל אופיים חסר הביטחון והפגיע, הם עשויים לפעמים לחפש נחמה מאחרים אם הצורך שלהם בחיבה אינו מסופק. לכן, ילידי סרטן צריכים להקפיד לתקשר ביעילות עם בן זוגם ולהביע בבירור את צרכיהם כדי לשמור על מערכת יחסים יציבה ולהרחיק את הסיכונים לבגידה.

האריה

האריה אינו קשור לעתים קרובות לבגידה, אולם החיפוש שלו אחר הכרה והערצה עשוי להוביל אותו לחפש תשומת לב במקום אחר. למרות שברוב המקרים, ילידי מזל אריה נאמנים ונאמנים לבן זוגם, חיוני להם לא להיתפס בחיפוש מתמיד זה אחר אימות חיצוני. תמיכה רגשית חזקה ומחמאות קבועות מאהבתם יכולות להפחית באופן משמעותי את הסיכויים להיסחף החוצה ממערכת היחסים שלהם

הבתולה

בדרך כלל הבתולה הוא סימן נאמן מאוד באהבה, בזכות תחושת החובה שלו והרצינות הבלתי ניתנת לגינוי. עם זאת, הם יכולים להיות ביקורתיים מדי כלפי עצמם ומערכות היחסים שלהם, מה שעלול להוביל לחוסר שביעות רצון כרוני ולדחוף אותם לחפש שלמות במקום אחר. כדי להימנע מכך, יהיה חשוב ליליד מזל בתולה לעבוד על הדרישות המוגזמות שלהם ולהתמקד באיכויות הקיימות במערכת היחסים שלהם.

מאזניים ואופיים השליו

הצורך המתמשך בהרמוניה ספציפית לילידי מאזניים הוא אחד הנכסים הגדולים ביותר כדי להבטיח יציבות במערכת יחסים רומנטית. אכן, הם עדיין משקיעים אנרגיה רבה בהפגת מתחים אך מתקשים להתמודד עם קונפליקטים. תגובה זו יכולה להוביל, במקרים מסוימים, למציאת מוצא עם אנשים אחרים או מצבים מקבילים. לכן חשוב שבני מזל מאזניים ישתפו את בני הזוג שלהם בבעיות שבהן נתקלו וימצאו פתרונות יחד ולא יפנו לצד שלישי.

העקרב

בניגוד למה שאתם עשויים לחשוב, עקרבמי שאוהב שליטה ואינטנסיביות, אינו נוטה כל כך לבגידה., הצורך העמוק שלו האמת בדרך כלל הופכת אותו לשותף נאמן. עם זאת, טבעו הסודי והמסתורי יכול להיות מקור לאי הבנה ובכך להוביל אותו להסתיר את רגשותיו. בדרך זו, זה יהיה חיוני עבור עקרב לתקשר ככל האפשר עם בן הזוג שלהם כדי ליצור אקלים של אמון בזוג.

באותו נושא :  לדברי אסטרולוגים, ויכוחים חוזרים ונשנים בין המזלות הללו צפויים בפברואר

מזל קשת בחיפוש אחר חופש

קשתהרפתקן גדול ונלהב לעצמאות, הוא גם אחד המזלות הכי פחות נאמנים של גלגל המזלות., הקושי שלה להתאקלם בשגרה ולהתמודד עם תחומי אחריות מסוימים במערכות יחסים הם בין חולשותיה העיקריות באהבה. כדי למנוע את הסיכון לבגידה, מומלץ לבני מזל קשת לבנות קשרים חזקים עם בן זוגם ולבנות יחד שגרת בילוי הרחק מהמוסכמות.

גדי

הילידים של גדי נחשבים בדרך כלל כעמודי תווך חזקים באהבה. אחראיים, רציניים ופרגמטיים, הם משקיעים רבות בבניית מערכת יחסים יציבה ומתמשכת. עם זאת, הסטנדרטים הגבוהים שהם מפגינים יכולים לפעמים לחנוק אותם ולהוביל אותם כל הזמן לשאול את עצמם. לכן חיוני שבני מזל גדי יעבדו על הספקות שלהם וילמדו לקבל את הפגמים שלהם כמו גם של בני זוגם.

מזל דגים: יוצרי העולם האידיאלי שלהם

חולמים ורגישים יתר על המידה, ילידי מזל דגים נוטים באופן טבעי לאהבה ללא תנאי. עם זאת, אותה רגישות היא גם החולשה הגדולה ביותר שלהם, מה שמוביל אותם באופן לא מודע ליצור ציפיות בלתי סבירות. אכזבות יכולות לגרום להם להרגיש שהם מאבדים את הביטחון שהם כל כך מחפשים. לכן, על מנת לשלוט ולהגביל סיכונים אלה, בני מזל דגים יצטרכו לחפש את התמיכה הדרושה מבן זוגם ובכך לעבוד יחד כדי לחזק את הבסיס של השקפות משותפות ושאיפות משותפות בנות השגה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.