בדוק את מנת המשכל שלך: איזה כלב ישתה חלב ראשון?

אה, פאזלים! ההנאות הקטנות האלה בחיים שגורמות לנו לגרד את הראש חזק יותר מכלב שמנסה לעקור פרעוש סרבן. היום, מוחות חדים יקרים ואוהבי אתגרים, אני מציע לכם חידה חלבית שתבחן את האינטליגנציה שלכם: לקבוע איזה פאוץ' יזכה לחלוב לפני חבריו.

היכון, הכן, חשב!

דמיינו סדרה של כלבים, שכל אחד מהם להוט כמו הבא אחריו לשתות חלב טעים. אבל, אוי ייאוש, מבוך של צינורות עומד בינם לבין הצוף שלהם. מי, אם כן, מבין הכלבים האלה יהיה הראשון להרוות את צימאונו?

מבחן IQ

המפתח לחידה הזאת, ידידיי, הוא לא אחר מאשר היכולת שלכם לנווט במבוך הזה כמו חולדת ביוב וירטואוזית. חלק מהקורסים נראים פתוחים, אבל אל תטעו, הם בלתי עבירים כמו חתול בדרך למים. השאלה האמיתית היא: מהו נתיב הזרימה שיוביל את ידידנו על ארבע לניצחון החלב?

סוד ההצלחה

אתה לא צריך להיות איינשטיין כלב כדי לפתור את החידה הזאת, אבל מנה של היגיון וקצת סבלנות יהיו בעלי הברית הטובים ביותר שלך. ואם אתם מרגישים מיואשים, אל תשכחו שהפסקה יכולה לעתים קרובות להחזיר את דעתכם למקומה, קצת כמו מגרד גב טוב לחברינו הכלבים.

פתרון בדיקת QI

אז האם ניחשתם איזה כלב ייכנס ראשון לטירוף? מזל טוב אם אתה מהמר על כלב N ° 2 ! מתברר שהוא האס של האסים בתחרות החלב הזו.

שתף את הניצחון שלך (או תבוסה מכובדת)

אם החידה הזו דגדגה את תאי העצב שלכם, למה שלא תשתפו אותה ברשתות החברתיות שלכם? אתגרו את הסובבים אתכם וראו למי מבין חבריכם יש את הכישרון לפענח תעלומה מסוג זה.

באותו נושא :  בתמונה זו ניתן למצוא חיה אך רק 3% מהישראלים רואים אותה

עצם אחרונה לכרסם בה

ולמי שאהב לשבור את המוח, אל תעשה פרצוף של כלב מוכה אם לא עשית את זה נכון בפעם הראשונה. עקבו אחרי עמוד הפייסבוק שלנו למפולת חידות זה יגרום לך לנבוח בשמחה מהתרגשות. ואל תשכחו, בעולם הפאזלים, לכל כלב יש יום… של חלב!

קריצה קטנה של כלב

לסיום בנימה שגורמת לזנב לכשכש, זכרו: במירוץ לחלב, ההגשה הראשונה היא לא תמיד המהירה ביותר, אלא זו שיודעת למצוא את הצינור הנכון. אז, האם אתה מוכן לצלול בחזרה לתוך הקערה?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.