בדיקה זו מגלה מה המשמעות של תנוחת השינה שלך עליך

האם ידעת כי תנוחת השינה שלך יכולה לחשוף היבטים נסתרים של האישיות שלך? כן, אפילו האופן שבו אתם ישנים יכול להשפיע על ההתנהגות החברתית שלכם ולומר הרבה על מי שאתם באמת. יאללה, בואו נצא יחד לחקירה מרתקת של הקשרים בין תנוחות שינה ותכונות אופי!

שינה על הגב

אם אתה ישן על הגב, זה מגלה שאתה אדם רגוע, שקט וחזק. אתה נמנע מקונפליקט ומעדיף אמת על פני שקרים. אתם אוהבים סדר ומבנה, ולעתים קרובות יש לכם ציפיות גבוהות ל עצמך והאחרים. אתם שומרים את מחשבותיכם לעצמכם ורק לעתים רחוקות מגיבים באימפולסיביות. אופטימי, אתה אוהב לחיות את החיים במלואם וליהנות להיות במרכז תשומת הלב. אתם עקשנים במרדף אחר המטרות שלכם ונמנעים מרכילות מיותרת.

כריס אידזיקובסקי, חוקר שינה, מתאר שתי וריאציות של עמדה זו:

  • עמדת החייל אם אתם ישנים עם ידיים ורגליים ישרות, יש לכם סטנדרטים גבוהים ואתם סלקטיביים לגבי מי שאתם מכניסים למעגל הפנימי שלכם.:
  • תנוחת כוכבי ים אם הידיים והרגליים שלך מפושקות, אתה מעריך חברויות ומערכות יחסים, ואתה אוהב להקשיב לאחרים ולתמוך בהם.:

שינה בתנוחה עוברית

אם אתה ישן בתנוחה עוברית, יש לך קליפה קשה אבל אתה רגיש וביישן מבפנים. אתה כנראה מופנם וזקוק להגנה והבנה. אתה אוהב פעילויות יצירתיות המאפשרות לך להביע את עצמך, כגון כתיבה או ציור. תנוחה זו עוזרת לך לנתק את עצמך מבעיות היומיום.

לדברי סמואל דונקל, אנשים שישנים בתנוחה עוברית הם לעתים קרובות חרדים או רגישים רגשית. הם עשויים לפחד מנטישה ולהסתייג מחוויות חדשות.

שינה על הבטן

שינה על הבטן חושפת אישיות שובבה ופתוחה. אתה ישיר אבל לפעמים יכול להיראות פתאומי. אתם יודעים מה אתם רוצים ואתם אופטימיים והרפתקנים. עם זאת, אתה אוהב להיות בשליטה ועלול להתקשות לקבל ביקורת.
כריס אידזיקובסקי מתאר את תנוחת הנפילה החופשית כתנוחת הנפילה החופשית שבה הזרועות מושטות סביב הכרית. אנשים שישנים כך הם לרוב חברותיים והרפתקנים, אבל לא אוהבים לקבל ביקורת.

שינה על הצד

שינה על הצד מראה שאתם נינוחים וחברתיים. אתה יכול לפתוח בשיחה עם כל אחד, אבל מעדיפים להיות עצמך עם יקיריכם. אתה בטוח מאוד, אשר לפעמים יכול להפוך אותך פגיע. אתה מקבל החלטות לאחר שיקול דעת.

  • תנוחת חיבוק כרית אם אתם ישנים אוחזים בכרית, אתם מטפחים ואוהבים לטפל ביקיריכם.: אתה שם את המשפחה והחברים שלך במקום הראשון.
  • תנוחת קבצן אם זרועותיך מושטות, אתה מחפש מערכות יחסים אמיתיות אך עשוי להיות חשדן ומהסס.: אתה רציונלי ואיטי לשנות את דעתך, אבל נחוש מאוד ברגע שאתה מחליט.
  • מיקום יומן הרישום אם הרגליים שלך ישרות והידיים שלך בצדדים, אתה פתוח לחוויות חדשות וחברותיות, למרות שאתה עלול להיראות קשוח מבחוץ.:

לסיכום, המיקום שבו אתה ישן יכול להגיד הרבה על האישיות שלך. השתמש במידע זה כדי להבין טוב יותר את עצמך ולנווט את החיים עם נקודת מבט חדשה. והכי חשוב, המשיכו לחקור את מסתרי ההתנהגות שלכם!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.