בדיקה חזותית: איפה הצפרדע בתמונה? רק 3% מגיעים לשם

סיכום

שלום לכולם, אוהבי תעלומות וחידות! היום, אנחנו הולכים לצלול יחד לתוך סביבה לחה מאוד, שבה יצור קטן הסוות את עצמו בחוכמה. הכינו את מעילי הגשם והמשקפיים המגדילים שלכם, כי תצטרכו לשמור על העיניים שלכם מקולפות… והטוב!

האתגר שלך אם תקבל אותו

מבחן תפיסה חזותית של צפרדע

ביום גשום זה, צפרדע קטנה החליטה לשחק מחבואים איתנו. באמצע תמונה מונפשת של עוברים ושבים מתחת למטריות, בין ילדים ובעלי חיים נהנים מהגשם, חברתנו הדו-חיים הסתירה את עצמה בצורה מבריקה. האם תצליחו למצוא אותו תוך פחות מ-21 שניות? המשחק מתחיל עכשיו!

הפתרון: האם מצאתם אותו?

הספירה לאחור הסתיימה! הצלחתם לפענח את סוד תדמיתנו הגשומה? אם כן, אתה אחד היחידים שזיהו את חברנו הירוק! למי שעדיין מסתכל, אל ייאוש: הצפרדע מסתתרת מאחורי המעקה, בחלק הימני העליון של הציור הרטוב שלנו. עדין, לא?

פתרון בדיקת תפיסה חזותית של צפרדע

מסקנה

בין אם מצאת את זה או לא, אני מקווה שהמשחק הקטן הזה הביא קצת תבלין ליום שלך! זכרו, אתגרים אלה נמצאים שם כדי לגרות את המוח שלכם, אבל גם כדי לבדר אתכם. כדי לוודא שלא תפספסו אף אחת מהחידות העתידיות שלנו, עקבו אחרי עמוד הפייסבוק שלנו. ולמה לא לאתגר את החברים שלך למצוא את הצפרדע מהר יותר ממך?

כמו שאנחנו אומרים במדינה שלנו, גם במזג אוויר גשום, להמשיך לחייך ולהמשיך לחפש את הבלתי נראה! נתראה בקרוב להרפתקאות מוחיות חדשות!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.