בחר את הסמל האהוב עליך כדי לדעת את הדרך לאושר שלך!

לטבול את עצמך בעולם המרתק של פסיכולוגיה אישיות עם מארי, פסיכולוגית המוקדש החיפוש אחר רווחה. היא מזמינה אתכם למסע אינטרוספקטיבי דרך מבחן אישיות ייחודי, שנועד להאיר את עיניכם בדרך שמובילה לאושר שלכם. גם מהנה וגם חושפנית, מבחן זה מבוסס על בחירת סמל, ובכך פותח צוהר לסמטאות שאינן מוכרות לדמות שלך.

לגלות את עצמך דרך המבחן של מרי

מארי, פסיכולוגית וחוקרת נפש האדם בייעודה, מציגה בפניכם מבחן אישיות יחידה מבוסס על בחירת סמל. לדבריה, המחווה הפשוטה הזו יכולה לחשוף מידע חשוב על המרדף האישי שלכם אחר אושר וכיצד אתם ניגשים אליו.

המראה הסמלית של האישיות שלך

דמיינו את עצמכם מול סדרה של תמונות, כל סמל מקרין מהות מסוימת. המבחן של מרי כרוך בבחירת הסמל שהכי מושך אותך, התהליך הכרוך ב כנות מוחלטת כלפי עצמך. בחירה אינסטינקטיבית זו היא השתקפות של הרצונות הפנימיים שלך ואת הפוטנציאל שלך לאושר.

מה הסמלים חושפים

סמל 1המעריך את הדברים הקטניםמצביע על יכולת למצוא שמחה בפרטים יומיומיים., סמל 2התשוקה רגשיתמראה אדם השואב את אושרו מעוצמת רגשותיו., מי שבוחר סמל 3האקספלורר מתפתחמחפשים לעתים קרובות למידה וצמיחה.,
למי שמזהה את עצמו ב סמל 4ה משחרר רגשות מודחקיםאושר מגיע עם קבלה וביטוי של רגשות., סמל 5תארו לעצמכם, חולם בחיפוש אחר שלוםמישהו שמשתוקק להרמוניה ולשלווה., סוף סוף סמל 6מייצג מחיאות הכפיים העמידותאדם שאושרו מזויף בהתמדה וביכולת להתגבר על קשיים.,

ואז? האודיסיאה נמשכת…

הזמנתה של מרים ברורה: המשיכו לחקור את מעמקי ישותכם, כיוון שההתפתחות האישית ו ידע עצמי הם המפתח לאושר. מבחן זה הוא רק תחילתה של הרפתקת האושר המרגשת, שהיא, בואו נזכור, הרפתקה אישית ובלתי ניתן להעברה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.