ביום ראשון, 12 בנובמבר, 4 המזלות הללו יחוו טלטלה רגשית, על פי אסטרולוגים.

ה 12 בנובמברלדברי אסטרולוגים, יסמנו תאריך שבו חלק מהמזלות יחוו שינויים ותהפוכות רגשיות גדולות., ואכן, מיקומו של הירח ביום זה ישפיע רבות על האופן שבו אנו חווים את רגשותינו ומנהלים את חיי היומיום שלנו. במאמר זה, גלה אילו סימנים מושפעים משינויים אלה וכיצד להתמודד איתם.

הירח בעקרב: מקור לעוצמה ומטמורפוזה

ההוא יום ראשון, נובמבר 12הירח יהיה בעקרב, מזל מים הידוע בעוצמתו וביכולתו לגרום לתמורות עמוקות., עמדה אסטרלית זו עשויה להוביל לעלייה ברגשות אצל מזלות מסוימים, שיצטרכו להתמודד עם אתגרים חדשים ולקבל לשאול את עצמם כדי להתקדם.

תהפוכות רגשיות לשור, אריה, עקרב ודלי

על פי האסטרולוגים, בעיקר ילידי המזלות הבאים יושפעו מהשפעות הירח הזה בעקרב:

  • שור ילידי מזל אדמה זה יתקשו להסתגל לשינויים הרגשיים העזים שיום זה עשוי להביא להם.: בני מזל שור ידועים בצורך שלהם ביציבות ובביטחון, והתמורות המתבצעות יכולות להיות מבלבלות.
  • אריה מזל אריה, מזל אש, מתמודד עם תהפוכות רגשיות משמעותיות.: בני מזל אריה אוהבים לשלוט ברגשותיהם ולהיות בשליטה על המצבים בהם הם נמצאים, אך יום זה ידרוש מהם להרפות ולקבל לחיות את רגשותיהם במלואם.
  • עקרב בהיותו המזל המודאג ממיקום הירח ביום זה, העקרבים יושפעו במיוחד.: הם צריכים להתמודד עם אתגרים יוצאי דופן שידחפו אותם מחוץ לאזור הנוחות שלהם, תוך פיתוח מיומנויות רגשיות חדשות.
  • דלי לבסוף, ילידי מזל דלי עשויים להרגיש המומים מהשינויים הרגשיים שנוצרו על ידי הירח בעקרב. מזלות אוויר אלה יצטרכו לקחת צעד אחורה מרגשותיהם ולא להיכנע לפאניקה לנוכח השינויים המתרחשים סביבם.
באותו נושא :  2 המזלות הסיניים האלה הם הביתיים מכולם!

איך מתמודדים עם התהפוכות הרגשיות האלה?

אם נולדתם באחד מארבעת המזלות הללו, כדאי להכין את עצמכם מראש להשפעות שיכולות להיות לירח הזה בעקרב על חיי היומיום שלכם. הנה כמה עצות שיעזרו לך להבין טוב יותר שינויים אלה:

אמצו את רגשותיכם באדיבות

כאשר מתמודדים עם שינויים אינטנסיביים, קל להרגיש מוצפים ואבודים. ברגעים אלה, חיוני לקבל להרגיש באופן מלא מה עובר אותך ולא לנסות לשלוט ברגשות שלך בכל מחיר. הרשו לעצמכם להיות מוטרדים ומוטרדים, ואל תהססו לחלוק את רגשותיכם עם האנשים שאתם סומכים עליהם סביבכם.

עודדו שחרור וגמישות

כאשר מתמודדים עם טלטלה רגשית, חשוב לא להיאחז במצבים שכבר לא צריכים להיות בכל מחיר. ייתכן שיהיה צורך ללמוד לשחרר דברים מסוימים על מנת לקדם בברכה טובה יותר את הטרנספורמציות המתרחשות. אמצו גישה גמישה ופתוחה כדי להקל על המעבר הזה.

קחו זמן לעצמכם

בזמנים של שינוי, זה חיוני כדי לאפשר לעצמך רגעים של רוגע ובדידות כדי להבין טוב יותר מה אתה מרגיש. אל תהססו לתרגל פעילויות מרגיעות כמו מדיטציה, יוגה או טיול בטבע כדי להתמקד מחדש בעצמכם.

חשבו על שינוי כהזדמנות

למרות שהתהפוכות הרגשיות שמחולל הירח הזה בעקרב עשויות להיראות קשות לחיים, חשוב לזכור שהן גם הזדמנות לגדול ולהתפתח. נסו לחשוב על טרנספורמציות אלה כהזדמנויות לפרוש כנפיים ולצמוח אפילו יותר.

ההוא יום ראשון, נובמבר 12 מבטיח להיות מלא תהפוכות רגשיות עבור ילידי שור, אריה, עקרב ודלי. חשוב להתכונן לשינויים אלה על ידי גמישות, קבלת הרגשות שלך, וחיפוש איזון פנימי טוב יותר על מנת להפיק את המרב מתקופה קדחתנית זו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.