ביום שני השפע (יום שני, 4 בדצמבר), הכוכבים מבטיחים עושר למזלות אלה

ה יום שני, דצמבר 4 מכונה "יום שני של שפע" לחובבי האסטרולוגיה, מכיוון שלחלק מהכוכבים שנצפו ביום זה עשוי להיות עתיד מיוחד מאוד עבור ילידי המזלות הנהנים מהשפעתם. בין אם אתם מאמינים בכוחו של ההורוסקופ ובין אם לא, היום הזה עשוי להיות שם נרדף למזל טוב עבור כמה מהמזלות. שפע זה יכול להתבטא בתחומים שונים בחיינו, כגון מערכות יחסים, בריאות, ובעיקר עושר כלכלי.

תחזיות הכוכבים והעושר

אין זה נדיר שחובבי אסטרולוגיה בוחנים את הכוכבים כדי לדעת את רמת ההצלחה הכלכלית שלהם. בעוד שהכוכבים לא תמיד מבטיחים חשבון בנק טוב, הם בכל זאת יכולים לכוון אותנו לעבר הזדמנויות שתורמות לשיפור פיננסי. במקרה זה, כמה כוכבים ספציפיים יישרו את השפעתם עם מזלות אסטרולוגיים מסוימים ונראה שזה מבשר תקופה של התרחבות עבור ברי המזל שמנצלים זאת. יום שני זה של שפע מייצג אפוא תקווה לשגשוג עבור נבחרי גלגל המזלות.

מזל מזלות השנה

השנה, נראה שכמה תצורות אסטרליות מסוימות מעדיפות שפע לשלושה מזלות במיוחד. סימנים אלה, ברי מזל מספיק כדי להיות תחת כנף נדיבה של הכוכבים במקור של יום שני של שפע, הם כדלקמן:

 • השור
 • מאזניים
 • גדי

מדוע מעדיפים את הסימנים הללו?

שור, מאזניים וגדי ללא ספק ישמחו לגלות שעל פי תחזיות אסטרולוגיות הקשורות ליום שני של שפע, מצבם הכלכלי עומד להמריא שוב. הנה הסיבה לכך שסימנים אלה נוטים יותר ליהנות מזמן טוב:

 1. שור: השפעת ונוס.
  כוכב הלכת ונוס שומר על מערכת יחסים ידידותית עם ילידי מזל שור כבר כמה ימים. ידוע להיות כוכב היופי והאהבה, יש לו גם תכונות מתרחבות והוא יכול להשפיע באופן חיובי על כל תחומי החיים. מגמה זו אושרה על ידי התצפית של קבוצות הכוכבים ביום שני של שפע, אשר נותן לשוראים תקווה לצעד חיובי הבא בעושרם.
 2. מאזניים: הפעולה של יופיטר.
  מלך האלים הוא גם אדון ההצלחה והמזל בחקר הכוכבים. לאחרונה, אסטרולוגים שמו לב לקשר הדוק בין קבוצת הכוכבים מאזניים ליופיטר, אשר יש את ההשפעה של הגדלת הסיכויים להצלחה כלכלית עבור הילידים של מזל זה.
 3. גדי: התמיכה של שבתאי.
  יום שני מביא איתו גם חדשות טובות עבור בני מזל גדי, שכן כוכב הלכת השליט שלהם, שבתאי, התיישר עם כוכבים נדיבים אחרים. השפעה משותפת זו עשויה לסייע לבני מזל גדי לגשת בקלות רבה יותר לשלב של התרחבות פיננסית.
באותו נושא :  טרנספורמציה יום שלישי (9 בינואר), שינוי נראה באופק עבור מזלות כוכבים אלה

טיפים להפקת המרב מהשפע האסטרלי

כדי לנצל הזדמנות זו המוצעת על ידי יום שני של שפע, הילידים של שלושת המזלות האלה יכולים לאמץ עמדות שונות לאורך כל היום:

 • שמירה על ערנות להזדמנויות. היו ערניים במיוחד לגבי הדלתות שעשויות להיפתח בפניכם בחייכם המקצועיים או האישיים. זה יכול לגרום להצעה מפתה, עצה מעודדת, או מפגש חדש.
 • העזו לקחת סיכונים. זמנים של שפע תורמים לשינוי נועז. נצלו כל הזדמנות לנסות את מזלכם, בין אם מדובר בהשקעה, הימור נועז או פתיחת עסק.
 • טיפוח הכרת תודה. לבסוף, חשוב להישאר חיוביים ואסירי תודה על היתרונות שאתם מקבלים. הכרת תודה יכולה לטפח תחושת הישג ולעזור לבנות גישה בטוחה להצלחה.

העושר האפשרי לשאר המזלות?

בעוד שור, מאזניים וגדי נראים כעת בדרך לתקופה של התרחבות פיננסית עם יום שני השפע, הכל לא אבוד עבור ילידי מזלות אסטרולוגיים אחרים. לכוכבים יש השפעה המשתנה בהתאם לצמידות האסטרליות ולעתים קרובות יש לפענח אותה.
תחום השיפוט שלהםאלה יכולים להוביל לצורות שונות של עושר, בין אם הצלחות חומריות או רוחניות, וגילויים נדיבים אלה עשויים להיות מופצים בין שנים עשר המזלות של גלגל המזלות בהתאם להתפתחות דרכם השמימית.

רכבת ההרים של החיים נסבלת יותר כאשר יש לנו חזון ברור של המסע האסטרולוגי שלנו. אל תתנו ליום הכמעט רווחי הזה לחמוק לכם מבין האצבעות, לא משנה מה הסימן שלכם. שימו לב לאותות שהכוכבים שולחים ביום זה ותיהנו מהם.</p

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.