בין התאריכים 15 באפריל עד 21 באפריל, 3 המזלות הללו יחוו שפע כלכלי

בעוד הכוכבים ממשיכים בריקוד הקוסמי שלהם, חלק מהמזלות עומדים להרגיש נשימה של שפע כלכלי. בין התאריכים 15-21 באפריל, בני מזל שור, סרטן ועקרב יראו את התחזית הכלכלית שלהם מתבהרת עם הבטחה לשגשוג.

שגשוג במזל שור

זו הולכת להיות תקופה משגשגת עבור הילידים של שורמפורסמים בגישתם הפרגמטית ובחיפושם אחר ביטחון חומרי., השבוע, כוכבי הלכת חוברים יחד כדי להעניק לבני מזל שור שטיח אדום אמיתי לשפע כלכלי. ונוס, כוכב האהבה והכסף, רוקד בהרמוניה מושלמת עם המזל שלהם, מבטיח להם תזרים כספים ועליות בסחורות חומריות. לא מדובר רק במזל; העבודה הקשה של החודשים האחרונים סוף סוף מתוגמלת.

בנוסף, יופיטר, כוכב ההתרחבות והעושר, מטיל עין חיובית על ענייני מזל שור, ופותח דלתות להשקעות רווחיות או להעלאות ראויות. זהו זמן אידיאלי עבור בני מזל שור לקבל החלטות פיננסיות חשובות, המבוססות על תחושת הערך המולדת שלהם וסבלנותם האגדית. הם עלולים למצוא את עצמם קוצרים הרבה יותר ממה שזרעו, עם כמובן התזכורת המתמדת שכל כסף שהרוויחו שווה ניהול חכם.

נדיבותם של הכוכבים לסרטן

ה סרטןנשלט על ידי הירח, מעורר רגישות ודאגה לזולת., זהו זמן מבורך עבור בני מזל סרטן אשר, הודות להשפעות שמימיות, יוצעו הזדמנויות לשגשוג כלכלי. הירח, כוכב הלכת השליט שלהם, יוצר היבטים חיוביים עם הכוכבים הקשורים למזל, מה שמרמז על כך שהאינטואיציות שלהם ינחו אותם לקראת החלטות פיננסיות פוריות.

בין אם זה באמצעות מתנות מיקיריהם, הצלחות בלתי צפויות במיזמים יצירתיים, או אפילו זכיות בהימורים, בני מזל סרטן יגלו שהיקום נראה נדיב במיוחד עבורם השבוע. זה לא הזמן להסתתר בתוך הקונכייה שלהם, אלא לקבל את המתנות הבלתי צפויות האלה בהכרת תודה ובפתיחות. עם זאת, הם יצטרכו להיזהר לא לתת לרגשות שלהם להניע את הבחירות הפיננסיות שלהם, אלא להקיף את עצמם בעצות טובות.

באותו נושא :  האושר מתדפק על דלתם של שלושה מזלות ב-22 בינואר

רוח המזל נושבת מעל עקרב

האניגמטי עקרבקשורה לעתים קרובות עם טרנספורמציה ותשוקה, מתכוננת להיכנס לשלב של הון פיננסי בולט., מאדים, השולט בפעולה ובתשוקה, עובר באופן שמעדיף תעוזה ולקיחת סיכונים מחושבת במזל המים הזה. עקרבים יוכלו לצאת לפרויקטים או השקעות שיתבררו כמקור להעשרה פוטנציאלית.

פלוטו, כוכב הטרנספורמציה, נמצא גם הוא במשחק, ומציע תשואות חיוביות על השקעות או שינויים מקצועיים שכבר בעיצומם. התובנה והעוצמה הרגשית של מזל עקרב הם נכסים שיש להשתמש בהם היטב בתקופה זו. המפתח יהיה לסמוך על האינטואיציה החדה שלהם כדי לזהות עסקאות טובות ולהימנע ממלכודות. עם האסטרטגיה הנכונה, בני מזל עקרב יכולים בהחלט לראות את העושר הפיננסי שלהם מוכפל.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.