בסוף השבוע של נובמבר 11-12, אלה 2 סימנים צריכים לשים לב לבריאות שלהם.

לתנועות הכוכבים ולמופעי הירח יש השפעה על חיי היומיום שלנו. סוף השבוע של 11 עד 12 בנובמבר אינו יוצא מן הכללבמיוחד עבור שני סימנים אלה שצריכים לשים לב לבריאותם.,

סרטן וקשת: סוף שבוע מדאיג בבריאות

במהלך סוף השבוע הספציפי הזה, שני מזלות אסטרולוגיים עוסקים באופן ספציפי בנושא הבריאות: סרטן וקשת. בעוד אחד צריך לפקוח עין על הכושר הגופני שלהם, השני יצטרך לשים לב יותר למורל שלהם ואת הבריאות הנפשית. מהן הסיבות לחששות אלה? הבה ננסה לנתח את האלמנטים האסטרולוגיים של תקופה זו.

הירח והשפעותיו על מזל סרטן

מזל סרטן נשלט על ידי אלמנט המים והירח, מה שהופך אנשים שנולדו תחת מזל זה די פתוחים ורגשיים. במהלך סוף השבוע הקודם, הירח ייכנס למעגל של מיקום מחדש, מה שעלול לשבש את האיזון הנפשי של בני מזל סרטן, ולהגדיל את סיכוייהם לחוות בעיות בריאותיות. הרגשת דאגה או חרדה תהיה מובנת אז.

מזל קשת: היזהרו מתנאי מזג האוויר

כשמדובר במזל קשת, הקצב ההרפתקני והדינמי של חייהם יכול להוביל אותם למצבים בהם בריאותם עומדת למבחן. בנוסף, נציגי סימן זה מושפעים מאוד מתנאי הסביבה והאקלים. זה יוצר תמהיל עדין לסוף השבוע של 11-12 בנובמבר, שבו צפויים שינויי אקלים מהירים.

לכן מומלץ לנקוט כמה צעדים בריאותיים אם אתה מושפע מאחד משני סימנים אסטרולוגיים אלה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לעבור את האתגרים האלה.

כיצד תוכלו להימנע מבעיות בריאותיות במהלך סוף השבוע הזה?

כדי למנוע מהסופ"ש הזה להיות מעמיס מדי על גופכם, הנה כמה טיפים כלליים המותאמים לייחודיות של מזל סרטן ומזל קשת.

  1. שימו לב ההשפעה הפוטנציאלית של המיקום האסטרלי על הרווחה הפיזית והנפשית שלכם. הצעד הראשון הוא להיות מודעים – זה כבר יכול להיות עזרה עצומה מול בעיות קטנות.
  2. יצר שימו לב לתזונה שלכםבמיוחד לסוף שבוע בלבד!, חלק מההצלחה בהקשר זה הוא הבחירה במזונות בריאים ומנחמים. נסו לאכול מספיק פירות וירקות עשירים בוויטמינים תוך הגבלת הצריכה של מוצרים מעובדים ובאיכות נמוכה.
  3. נצלו את סוף השבוע הזה כדי פעילות גופנית עדין ואיטי, בין אם אתה סרטן או קשת. יוגה, שחייה או הליכה יכולות להיות אפשרויות מעניינות כדי לשמור על הכושר הגופני שלך מבלי להתאמץ יתר על המידה.
  4. מנוחה חשובה לא פחות מפעילות גופנית: תנו לעצמכם זמן לישון ולהירגע כדי לשמר הן את האנרגיה שלכם והן את הבריאות הנפשית שלכם.
באותו נושא :  מזל ומזל צפויים לשלושה מזלות, על פי האסטרולוגים

כמה טיפים ספציפיים לכל שלט הנוגע בדבר

מעבר לטיפים הכלליים האלה שתקפים לכולם, הנה כמה המלצות שמכוונות ספציפית לשני המזלות שהכי מושפעים מהתקופה הזו:

לסרטן

  • התרחקות ממקורות לחץ: סרטן צריך לחזק את אופיים הרגוע והשליו על ידי הימנעות ממצבים שעלולים ליצור מתח.
  • טיפול במערכת החיסונית שלך: זה חיוני כדי לתת את ההגנות שלך דחיפה טבעית על ידי צריכת מזונות עשירים נוגדי חמצון וויטמינים או כתוסף תזונה במידת הצורך.

למזל קשת

  • התמקדו ב פעילויות בחיק הטבע שאינם אינטנסיביים מדי או תחרותיים, על מנת לשמור על החיוניות שלך מבלי לסכן את בריאותך. חישבו, למשל, על טיולים ביער או ליד הים.
  • לקדם רגעים של רגיעה עם חברים או משפחה ולא ערבים רועשים ותוססים. אווירה שלווה תעזור לך לנהל טוב יותר את האנרגיה שלך ואת הרווחה הפסיכולוגית.
 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.