בסוף השבוע של 18-19 בנובמבר, 3 המזלות הללו יחוו רגעים אינטנסיביים באהבה, על פי האסטרולוגיה.

במהלך סוף השבוע של 18-19 בנובמבר, שלושה מזלות צפויים לחוות רגעים רומנטיים ואינטנסיביים באהבה. האסטרולוגיה נותנת לנו רמזים על אנרגיות האהבה המשפיעות על מזלות אלה, וכיצד להפיק את המרב מתשוקה זו. גלה אם אתה אחד מבני המזל או אם בן זוגך מודאג מהרטטים הקוסמיים האלה.

3 המזלות המיועדים לסוף שבוע של אהבה עזה

בהתאם לכוכבים, הילידים של המזלות הבאים יהיו חוויות מיוחדות מאוהבים במהלך סוף השבוע הזה:

 1. עקרב
 2. שור
 3. סרטן

עקרב: חיבור עמוק

מאדים, כוכב הפעולה, נמצא במזל עקרב מאז 10 בנובמבר, ומביא אנרגיה נלהבת ואינטנסיבית לילידי מזל זה. סוף השבוע הזה מבטיח להציע חוויות בלתי נשכחות ובלתי נשכחות למזל עקרב כזוג או מחפש סיפור אהבה חדש. מפגשים בתקופה זו עשויים לחשוף קשר עמוק ואמיתי בין האנשים המעורבים.

שור: תענוגות בשר טעימים

הם אוהבים להרגיש אהובים ומפונקים, ליהנות מהנאות החיים, הן חומריים והן רגשיים. ונוס, כוכב האהבה ומערכות היחסים, נמצא כעת בבית האסטרולוגי של מזל שור, ומציע לילידים אלה הזדמנויות רומנטיות ופרץ של אנרגיה חושנית שנחגג בסוף השבוע. האסטרולוגיה מצביעה על כך שבני מזל שור יוכלו ליהנות מיותר רגעים של אינטימיות ושיתוף עם בן או בת הזוג, או ליצור מפגש שעשוי להוביל להנאות בשר אינטנסיביות בעתיד.

סרטן: רגשות על קצה העור

מחלת הסרטן כבר ידועה כמזל רגיש ורגשי, אך הפעם הכוכבים מעניקים להם הזדמנות לחוות רגעים חזקים במיוחד של אהבה במהלך סוף השבוע הזה. עם נוכחותו של הירח, השליט האסטרולוגי שלהם, בהיבט חיובי לענייני הלב, זה הימור בטוח כי ילידי סרטן יחוו מפגשים משמעותיים, או יעמיקו את הקשרים המאחדים אותם עם בן זוגם.

באותו נושא :  אילו מזלות מושפעים ביותר?

מה אתה יכול לעשות כדי לנצל את מלוא האהבה העזה הזו?

כל שלושת המזלות יכולים לשמוח באווירת האהבה המבטיחה הזו לסוף השבוע שלהם. עם זאת, ישנם מספר טיפים לזכור כדי למקסם את היתרונות:

 • צאו מאזור הנוחות שלכם: כדי לחוות אהבה במלואה, ייתכן שיהיה צורך לקחת סיכונים ולנסות דברים חדשים.
 • צור קשר עם השותף שלך: שתפו את רגשותיכם ורגשותיכם, ללא מעצורים או העמדת פנים. תקשורת שקופה תסייע ליצור קשר עמוק ומתמשך.
 • העריכו את הנגיעות הקטנות: #s המחוות הקטנות של האהבה חשובות לא פחות מההצהרות הגדולות. תיהנו מהרגעים הפשוטים שביליתם יחד.
 • היו יצירתיים: למה שלא תפתיעו את החצי השני שלכם בטיול לקולנוע או בערב מקורי? אירועים רומנטיים מחכים.

פעילויות להדגשת תשוקת האהבה

כדי לקדם את המפגשים הקסומים הללו ולחזק את הקשרים בין בני הזוג, ניתן לשקול רעיונות שונים לטיולים על פי תחומי עניין משותפים:

 1. קולנוע: רביצה במהלך סשן רומנטי או מרגש של סרט תחזק את הקשר בין בני הזוג.
 2. מוזיאון: בחירת מוזיאון מעניין שמתאים לטעמם של כולם יכולה להיות דרך נהדרת להיפגש.
 3. ג'ונט: טיול רומנטי בפארק ציבורי, על חוף הים או בסביבה הפסטורלית ייצור אווירה שתורמת לחילופי דברים ורוך.
 4. ערב רומנטי: ארוחת ערב לאור נרות או לילה במלון בוטיק יציתו מחדש את להבת החובבים ויקלו על תחילתה המבטיחה של פגישה.

סוף השבוע הזה של 18-19 בנובמבר מציע הזדמנויות אהבה אינטנסיביות לעקרבים, שור וסרטן. בין אם אתם כבר במערכת יחסים ובין אם עדיין לא מצאתם אהבה, נראה שהאופק האסטרולוגי הזה תורם לרגעים של רגש, עומק וחושניות. הפיקו ממנו את המרב והיכנסו באופן מלא לריקוד קוסמי זה של הלב בתשוקה ובנחישות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.