בסוף השבוע של 2 ו -3 בדצמבר, יש להימנע מגלגל המזלות הזה בכל מחיר

בכל חודש, נראה שהכוכבים ממלאים תפקיד חשוב בחיי היומיום שלנו, הן באהבה והן בחברות. סוף השבוע של 2 ו-3 בדצמבר אינו יוצא מן הכלל, אך נראה שמזל אסטרולוגי אחד מושפע במיוחד מתצורה אסטרלית זו. זו הסיבה כמה מומחים ממליצים להימנע אנשים שנולדו תחת סימן זה בכל מחיר.

השפעת כוכבי הלכת על מצב הרוח שלנו

לפני שניכנס לדקויות, חיוני להבין את ההשפעה של כוכבי הלכת על מצבי הרוח וההתנהגויות שלנו. אין ספק, כולנו מודעים לכך שכוכבי לכת מסוימים יכולים להשפיע על הלך הרוח שלנו. לדוגמה, קל להודות שהירח מווסת את הגאות והשפל, ולכן הוא יכול להשפיע על הרגשות שלנו. עם זאת, מעניין לציין כי לכל כוכב לכת יש מצב פעולה משלו.

לכן, בעוד מרקורי שולט בתקשורת ובמערכות יחסים, ונוס מזוהה יותר עם אהבה ורגשות. כאשר שני כוכבי לכת אלה נמצאים בעמדה חיובית, הם יכולים לטפח מפגשים מעשירים וכנים. מצד שני, אם המיקום שלהם הוא שלילי, זה יכול להוביל קונפליקטים, אי הבנות ומתחים ביחסים.

המזל האסטרולוגי של סוף השבוע הזה שכדאי להימנע ממנו

כעת, לאחר שהבנו את חשיבותם של כוכבי הלכת בחיינו, בואו נסתכל על המזל האסטרולוגי שעשוי להיות מושפע במיוחד בסוף השבוע של ה-2 וה-3 בדצמבר. זהו למעשה מזל קשת. ואכן, סידור הכוכבים לסוף השבוע הזה מבשר על חילוקי דעות ואווירה מתוחה לכל מי שנולד תחת מזל האש הזה.

למה זו בעיה?

הסיבה שעדיף להתרחק מבני מזל קשת בסוף השבוע הזה היא לא רק בגלל מצב הרוח הקודר שלהם. למעשה, תצורה אסטרלית זו יכולה גם להשפיע על מערכות היחסים שלהם עם אחרים. כתוצאה מכך, הם יתקשו יותר להזדהות עם אחרים, לקבל ביקורת מבלי להיעלב, או להתנהג בצורה מתחשבת.

באותו נושא :  יום (יום חמישי 21 בדצמבר) התורם לגילוי אופקים מקצועיים חדשים למספר מזלות אסטרולוגיים!

תקופה זו תתאפיין גם באימפולסיביות חזקה שעלולה להוביל אותם לקבל החלטות חפוזות או אפילו פזיזות. בנוסף, יש לזכור שלכל אדם יש רגישות שונה להשפעות אסטרליות ולכן חלקם עשויים להיות מושפעים יותר מאחרים מהמעבר הקשה הזה.

איך להתמודד עם המצב העדין הזה?

היו סמוכים ובטוחים, אם אתם בני מזל קשת בעצמכם או אם יש לכם אדם אהוב ששייך למזל אסטרולוגי זה, הכל לא אבוד! עם זאת, ישנם כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי למנוע קונפליקטים ומתחים שעלולים להתעורר בסוף השבוע הזה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לנהל את התקופה הזו:

  1. התמקדו בדיאלוג: למרות שזה אולי נראה קשה בהתחלה, לנסות להביע בשלווה את הרגשות והרגשות שלך. בדרך זו, יהיה פחות סביר לראות דיון פשוט הופך לדרמה. כמו כן, אל תהססו לפנות לייעוץ של מגשר במידת הצורך.
  2. היו סבלניים: אי אפשר להכחיש שהסבלנות שלכם תעמוד למבחן בסוף השבוע הקרוב. עם זאת, חיוני לקחת צעד אחורה ממצבי סכסוך ולהימנע מתגובה רגשית. קחו נשימה עמוקה ונסו לשים את הדברים בפרספקטיבה.
  3. מוח: אם אתם מרגישים יותר מדי מתח סביבכם, אל תהססו להקדיש מעט (או הרבה) זמן לפעילויות מהנות ומסיחות דעת. זה ייתן לך את ההזדמנות לחשוב על משהו אחר ולהירגע.

האם סימנים אסטרולוגיים אחרים מושפעים?

אמנם נכון שבני מזל קשת יושפעו יותר מהתצורה האסטרלית של סוף השבוע הזה, אבל זה לא אומר שמזלות אחרים יחמיצו את השיבושים. אכן, כל סימן יושפע באופן שונה ולכן כל אחד צריך להיות ערני ביחסיו עם אחרים. מה גם שתקופות סוף השנה תורמות בדרך כלל למתחים מכל הסוגים.

ואחרי סוף השבוע הזה?

אל תיבהלו! לאחר סוף השבוע של ה-2 וה-3 בדצמבר, המצב אמור להשתפר בהדרגה עבור כל המזלות האסטרולוגיים, כולל כמובן מזל קשת. ההשפעות האסטרליות יהיו אז טובות יותר ואתם תהיו מסוגלים לחזור לחיים הרגילים שלכם ללא חשש לעשות זאת. מול קונפליקטים אינסופיים או אי הבנות בלתי מובנות.

באותו נושא :  חזרה מהעבר עם הירח המלא לשלושה מזלות

(עמ>שימו לב, עם זאת, שיש תמיד להתייחס לתחזיות אלה בקלילות ובהבחנה. אכן, אין זה מדע מדויק, וכל אדם הוא אדון לגורלו. ואל תשכחו שאם אתם מתמודדים עם סיטואציה מורכבת, הדבר החשוב הוא לשמור על קור רוח ולא להיות מוצפים מטרדים.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.