בשבוע של 20-24 בנובמבר, 2 סימנים אלה צריכים להיזהר ממפגשים רעילים.

בתחום האהבה, תקופות מסוימות תורמות למפגשים יפים ואחרות פחות. השבוע שבין ה-20 ל-24 בנובמבר יעמוד בסימן אווירה מיוחדת שתהפוך חלק מהם לפגיעים יותר לפיתוי של מערכות יחסים רעילות. שני מזלות אסטרולוגיים במיוחד יצטרכו לנקוט משנה זהירות במהלך השבוע הזה. גלה מהם סימנים אלה וכיצד להתרחק מבני זוג שעלולים להזיק לאיזון שלהם.

היזהר לפני שאתה מתחייב למערכת יחסים חדשה

במהלך השבוע של 20-24 בנובמבר, כוכבי הלכת ימקמו את עצמם באופן המשפיע על מצב התודעה של אנשים רבים. לכן מומלץ לקחת את הזמן לפני שמתחייבים למערכת יחסים רומנטית עם בן זוג חדש. עם זאת, כמה סימנים יושפעו במיוחד בתקופה זו:

  1. סרטן
  2. בתולה

סרטן ובתולה: שני מזלות רגישים למפגשים רעילים

בגלל הפתיחות והרגישות שלהם, בני מזל סרטן ובתולה הם בין הסימנים הסבירים ביותר להיתקל באנשים מזיקים בשבוע של 20-24 בנובמבר. לכן עליהם להיות ערניים במיוחד כדי לא ליפול למלכודת של מערכות יחסים לא מאוזנות והרסניות.

המצב האסטרלי של סרטן

במהלך השבוע הזה, מזל סרטן יראה את כוכב הלכת השליט שלו, הירח, תופס עמדה שתחליש את האינטואיציה והראייה הרוחית שלו. כתוצאה מכך, יכולתם לתפוס את כוונותיהם של אחרים תפחת, מה שיקשה על איתור שותפים רעילים. בנוסף, סרטן עשוי להימשך במיוחד לאנשים כריזמטיים אך ערמומיים שמסוגלים להסתיר את הרעילות שלהם עד שיהיה מאוחר מדי.

השפעת הכוכבים על מזל בתולה

עבור מזל בתולה, מרקורי הוא זה שיפעיל את השפעתו בתקופה זו על ידי הצבת עצמו בגזרה שאינה נוחה לשיפוט ברור ומאוזן. מיקום אסטרולוגי זה יחליש את הניתוח הלוגי של מזל בתולה, ובכך יוביל אותה למזער פגמים או סימני אזהרה אצל האנשים בהם נתקלו. מזל בתולה גם תהיה תובענית מאוד מעצמה, תקבל מצבים מזיקים מחשש שלא תעמוד בציפיות של הסובבים אותה.

באותו נושא :  3 מזלות אסטרולוגיים אלה יאירו על ידי מעשיהם החל מה-28 בספטמבר!

כמה טיפים כדי למנוע מפגשים רעילים במהלך השבוע הזה

על מנת להגביל את הסיכונים של עיסוק עם אנשים המזיקים לרווחתם, חיוני כי סרטן ובתולה להיות מודעים לפגיעותם וליישם אסטרטגיות מסוימות:

  • סמכו על האינטואיציה שלכם: גם אם הם נחלשים, האינטואיציה של בני מזל סרטן יכולה לאפשר להם לחוש רגשות שליליים אצל אחרים ובכך להימנע ממערכות יחסים מזיקות. עבור מזל בתולה, זה יהיה בראש ובראשונה עניין של ללמוד להקשיב לרגשות של האדם ולא להסתמך רק על השיפוט הלוגי של האדם.
  • צעד אחורה כדי לקפוץ טוב יותר: במצבים מסוימים, לקחת צעד אחורה לפני ההתחייבות יכול להיות מועיל. שני המזלות יעשו טוב אם יחכו כמה ימים כדי להעריך את מצב האהבה שהם מתמודדים איתו בצלילות רבה יותר.
  • סומכים אחד על השני: על ידי הכרה בערך שלהם, בני מזל סרטן ומזל בתולה יהיו נוטים יותר לרצות לבנות מערכת יחסים אכפתית ומאוזנת, לבחור בני זוג שבאמת תואמים את שאיפותיהם.

זכרו, כל מפגש הוא ייחודי

בעוד שהשבוע הזה של 20-24 בנובמבר עשוי להוות קרקע פורייה להיכרויות רעילות, חשוב מאוד לא לשקוע בחוסר אמון מוגזם. כל מערכת יחסים היא שונה, ויש אנשים שיכולים להיות אדיבים ואמינים, אפילו במהלך התקופה האסטרלית העדינה הזו.

מזל סרטן ומזל בתולה יצטרכו אפוא לנווט בין זהירות לפתיחות מחשבתית כדי לא להחמיץ הזדמנויות גדולות לחיות חוויות מעשירות ברמה סנטימנטלית.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.