בתחילת השנה, התחלות חדשות, מזלות אלה יושפעו מרבע הירח האחרון ביום שבת הקרוב, 6 בינואר

בתחילת השנה, הגיע הזמן שכולם יקבלו החלטות טובות ויתכוננו לחוויות חדשות. כאשר רבע הירח האחרון התרחש ביום שבת, 6 בינואר, ניתחנו את השפעתו על המזלות האסטרולוגיים השונים.

מחזור הירח, הידוע גם בשם lunation, נמשך בערך 29 וחצי ימים. הוא מחולק לארבעה שלבים עיקריים: הירח החדש, הרבע הראשון, הירח המלא והרבע האחרון. כל אחד מהצעדים הללו מביא אנרגיות שונות, שיכולות להשפיע על חיי היומיום והפרויקטים שלנו.

המזלות שהושפעו הכי הרבה מרבע הירח האחרון

מבין שנים עשר המזלות של גלגל המזלות, חלקם יושפעו יותר מהרבע האחרון של הירח ב-6 בינואר. הנה אלה שירגישו הכי הרבה את השינויים והאתגרים הקשורים לשלב זה.

 1. גדי: ילידי מזל זה ירגישו דחף עז לבחון את מטרותיהם ושאיפותיהם לשנה הקרובה.
 2. סרטן: אלה שנולדו תחת מזל סרטן יצטרכו לבחון את חיי האהבה והאהבה שלהם, ולחשוב על מערכות היחסים שהם רוצים שיהיו או לא בשנת 2018.
 3. מאזניים: בני מזל מאזניים יהיו להוטים לחשוב על האיזון בין העבודה לחיים הפרטיים, ויצטרכו לקבל החלטות כדי להבטיח שנה הרמונית.
 4. רם: עבור ילידי מזל טלה, הירח האחרון יהיה הזדמנות לקבל החלטות חשובות לגבי הקריירה או הלימודים שלהם, במיוחד אם הם שוקלים לשנות נתיב.

סימנים אלה יצטרכו להיות קשובים להזדמנויות שיבואו בדרכם בתקופה זו, כמו גם לאינטואיציה ולרגשות שלהם. כך הם יוכלו להתמודד טוב יותר עם אתגרי השנה החדשה.

סימנים ופיתויים אחרים שיבואו

שמונת המזלות האסטרולוגיים האחרים מושפעים גם הם ממחזור הירח, אך במידה פחותה עבור רבע הירח האחרון. עם זאת, חשוב להם גם להתחיל את השנה היטב בעמדה חזקה.

 • שור: הם יצטרכו להתמקד בפרויקטים החומריים והמקצועיים שלהם, שעשויים לקבל דחיפה חדשה עם הירח המלא הבא.
 • ג'מיני: התקשורת תהיה בלב הדאגות של מזל תאומים בתחילת השנה, במיוחד בתחום המשפחתי. מולד הירח בפברואר יאפשר להם להבהיר כמה מצבים מורכבים.
 • אריה: דינמיים ושאפתניים, בני מזל אריה יצטרכו להיזהר שלא להזניח את הפמליה שלהם ואת חיי הרגש שלהם כדי לנצל טוב יותר את ההזדמנויות שיופיעו במהלך הרבע הראשון של הירח.
 • בתולה: ילידי מזל זה יהיו להוטים לדאוג לעצמם ולבריאותם בינואר, לפני שהירח החדש הבא ינער את הרגליהם.
 • עקרב: בני מזל עקרב יהיו יצירתיים מאוד בתחילת השנה ויוכלו לסמוך על תמיכת הסובבים אותם כדי להפוך את הפרויקטים האמנותיים או המקצועיים שלהם למציאות. הירח המלא במרץ יהיה רגע מפתח עבורם.
 • קשת: האנרגיה חסרת הגבולות של בני מזל קשת תאפשר להם להסתגל בקלות לשינויים שיתרחשו במהלך הפיתויים הבאים. עם זאת, אסור להם לשכוח להיות סבלניים ומתמידים כדי להצליח.
באותו נושא :  שלטי האש יעמדו בפני סוף שבוע עמוס אירועים. תחזיות אסטרולוגיות

טיפים אחרונים לניהול תקופה זו

על מנת להפיק את המרב מהאנרגיות המועילות שמביא מחזור הירח, הנה כמה המלצות לכולם בתחילת ינואר:

 • תחשבו על עצמכם להירגע ולהתרענןכדי להיות מכווננים יותר לאינטואיציה שלך ולצרכים האמיתיים שלך.,
 • ערכו ספירת מלאי פרויקטים ורצונותייך לשנה הקרובה, ואל תהססו לרשום את סדרי העדיפויות שלכם כדי לדמיין אותם טוב יותר.
 • הקיפו את עצמכם באנשים חיוביים שאתם סומכים עליהם, והעדיפו שיתוף רעיונות ופעילויות מהנות בתקופה זו של תהפוכות ירח.
 • העזו לבטא את היצירתיות שלכם ולאמץ חשיבה חיובית בכל תחומי חייכם: עבודה, זוג, חברות, תשוקות… זה יעזור לך לעמוד באתגרים שהשנה החדשה הזו בטוח תציג בפניך.
 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.