בתמונה זו ניתן למצוא חיה אך רק 3% מהישראלים רואים אותה

ברוכים הבאים, קוראים יקרים, למערת האתגרים החזותיים של עלי באבא שלנו! היום, אני הולך לשחק משחק קטן שיתבל את היום שלך. שמרו על העיניים שלכם מקולפות, כי כל העניין הוא לאתר פולש מיוחד בסביבה הכי שגרתית: הסלון שלנו. מוכנים לאתגר?

האתגר שלכם אם תקבלו אותו: לאן נעלם הארנב?

דמיינו את עצמכם רגועים בסלון ביתכם, בין חברים או משפחה. הכל נראה נורמלי, אבל ארנב החליק לתוך התמונה הביתית הזאת. המשימה שלך? מצא אותו תוך פחות מ-6 שניות! כן, קראתם נכון, רק שש שניות קצרות כדי לחשוף את הנמלט רחב האוזניים שלנו שמסתתר בחוכמה בסצנה.

בתמונה זו ניתן למצוא חיה אך רק 3% מהישראלים רואים אותה

הפתרון: האם מצאתם אותו?

אז, האם הצלחת לשים את ידיך על ידידנו הארנב? אם כן, מורידים את הכובע! יש לך חדות ראייה מרשימה. למי שעדיין מחפש, אל ייאוש. הארנב התחבא על הספה, כמעט נמס לתוך הכריות. זיקית אמיתית, לא?

פתרון בדיקת אשליה אופטית מצא ארנב בסלון תוך 6 שניות

מסקנה

בין אם מצאתם את החבר הארנב שלנו ובין אם לא, אני מקווה שההפוגה הקטנה והשובבה הזו העלתה חיוך על פניכם וחידדה את עיניכם לפרטים. כדי לוודא שאתם לא מפספסים אף אחד מהאתגרים הקרובים שלנו שיגרמו למוח שלכם לעבוד ואולי יצחקו אתכם, עקבו אחר דף הפייסבוק שלנו. ולבדיחה הקטנה של היום: למה ארנבים טובים במתמטיקה? כי הם מתרבים מהר מאוד! נתראה בקרוב להרפתקאות חדשות ונוצצות!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.