ב -9 באוקטובר, 3 מזלות יחוו התגלות משפחתית בלתי צפויה!

התחלה מזעזעת של השבוע: גילויים משפחתיים בלתי צפויים ל-3 מזלות ב-9 באוקטובר

תחילת השבוע מבטיחה להיות מלאה בהפתעות עבור כמה מזלות. ואכן, יום שני, 9 באוקטובר, יעמוד בסימן גילויים יוצאי דופן על חיי המשפחה של חברינו בני מזל טלה, תאומים וקשת. היכונו להתנער ממידע חדש זה שעשוי לעזור לכם להבין חלק מהדינמיקות בתוך המשפחה שלכם!

היערכות פלנטרית התורמת לתגליות

כאשר כמה כוכבי לכת מסתדרים לטובת אותו אירוע, זה בקושי יכול להיעלם מעיניהם. מצב זה התרחש ביום שני, 9 באוקטובר עם צמידות אינטנסיבית במיוחד בין מרקורי, נוגה ומאדים. תצורה אסטרלית זו מוציאה לאור יסודות נסתרים ויוצרת אקלים התורם להתגלויות. במיוחד כשמדובר בתחום המשפחתי של טלה, תאומים וקשת.

מרקורי, השליח

ראשית, מרקורי, כוכב התקשורת והחילופים, מחזק את הקשרים בין בני המשפחות הנוגעות בדבר. בין אם מדובר בשיחות תמימות או עמוקות יותר, השליח השמימי הזה מאפשר לגיבורים השונים להיפתח ולחלוק את חוויותיהם.

ונוס, כוכב האהבה

ונוס, לעומת זאת, היא סמל לקשרים רגשיים ורגשות, המחזקים רגשות סולידריות בין פרטים. תמיכה הדדית זו תאפשר דיונים ותעודד את כולם לעשות את הצעד כדי להתייחס לנושאים רגישים או לחשוף את אשר על ליבם.

מאדים, מקור אנרגיה שאין להכחישו

לבסוף, מאדים, כוכב הפעולה והאומץ, מביא אנרגיה נוספת לאלה הזקוקים לה כדי להתמודד עם גילויים משפחתיים בלתי צפויים אלה. כוח זה ידחוף את טלה, תאומים וקשת לקבל החלטות קונקרטיות כדי לקחת על עצמם את האחריות בצורה הטובה ביותר ולהביע את רצונותיהם.

גילויים למזל טלה

עבור ילידי מזל טלה, היום הזה יהיה מלא הפתעות מכיוון שתהיה להם הזדמנות להרים את המסך על כמה סודות משפחתיים. מורשת נסתרת, אימוץ לא ידוע או אפילו טרגדיות שנשמרות בשקט במשך זמן רב, כל כך הרבה מידע חדש שיאפשר למזל טלה להבין טוב יותר את ההיסטוריה המשפחתית שלהם ולנקות אזורים אפורים מסוימים. הבנה זו יכולה להיות מטלטלת, אך היא גם מספקת הזדמנות ייחודית לשקול מחדש את היחסים בתוך משק הבית.

 1. מורשת נסתרת:

  הגילוי המפתיע הזה עשוי לשנות את כללי המשחק עבור חלק מחברי שבט הראמס. אם בעבר היינו בורים, נראה שמורשת בלתי צפויה צצה מחדש, לשמחתם של אלה שיודעים לנצל אותה.

 2. אימוץ לא ידוע:

  מי היה מאמין שהסיפור הנוגע ללב הזה יכול להיות סוד כל כך שמור? עם זאת, ילידי מזל טלה נדהמים לגלות שאחד משלהם אומץ לפני שנים רבות. החדשות המדהימות הללו מערערות את קשרי המשפחה, אך גם מחזקות את הסולידריות ביניהן.

 3. דרמות ששתקו במשך זמן רב:

  לפעמים, כמה סודות רק מחכים להתגלות כדי לאפשר למשפחה למצוא שלווה. בני מזל טלה מתמודדים עם סיפורים מטלטלים ומרגשים החושפים שברים וסבל מהעבר.

באותו נושא :  על פי האסטרולוגיה הסינית, 3 המזלות הללו יתמלאו באושר במהלך דצמבר

התגלויות למזל תאומים

עבור אנשים שנולדו תחת מזל תאומים, יום זה יהיה גם עשיר ברגשות הודות לגילויים הנוגעים ליחסים נסתרים בתוך משפחתם. אהבה אסורה, חברות דיסקרטית או אפילו יריבויות בלתי צפויות, הנה כמה דוגמאות למה שהאירועים יוצאי הדופן האלה טומנים בחובם למזל תאומים.

 • אהבה אסורה: בני מזל תאומים תמיד חשדו שמשהו קורה מאחורי הקלעים, אבל הם לא תיארו לעצמם שיום אחד הם יגלו את קיומה של האהבה הסודית הזו. חדשות אלה הופכות את חייהם ומזמינות אותם להעריך מחדש בחירות מסוימות.
 • ידידות דיסקרטית: בני מזל תאומים מוקפים לעתים קרובות בחברים נאמנים, המוכנים לתמוך בהם בכל מצב. מה שהם לא יודעים הוא שעם הזמן התפתחה ידידות נסתרת בין בני משפחתם. שותפות בלתי צפויה זו עשויה להפתיע יותר ממזל תאומים אחד!
 • יריבויות לא חשודות: ביליבעוד הם חשבו שהם מכירים היטב את יקיריהם, ילידי מזל תאומים נדהמים לגלות שחלקם מטפחים קנאה וטינה במשך זמן רב. מציאות גלויה זו גורמת להם לחשוב מחדש על תפיסת קשרי המשפחה שלהם.

גילויים למזל קשת

לבסוף, ילידי מזל קשת לא יישארו בחוץ ביום יוצא דופן זה. ואכן, גם הם יזכו לכמה גילויים מפתיעים שידרבנו אותם לחשוב מחדש על החזון שהיה להם על משפחתם עד כה. בין אם מדובר בסיפור על לידה נסתרת, מתחים סמויים או כישרונות בלתי חשודים, הפתעות אלה מבטיחות להשאיר את חותמן במוחם של בני מזל קשת.

 1. סיפור לידה: בני מזל קשת נתפסים לעתים קרובות כאנשים פתוחים למדי, המסוגלים לקבל את ההבדלים ולסבול את הבלתי צפוי. כך גם כאשר הם מתמודדים עם לידה נסתרת בתוך משפחתם, אשר צוללת אותם לתוך מערבולת של רגשות ומעמידה בספק עקרונות מסוימים.
 2. מתחים סמויים: לפעמים, כל מה שנדרש הוא אירוע יוצא דופן כדי לחשוף מתחים שלא נאמרו. בני מזל קשת מגלים כי קיימת מחלוקת מסוימת בין כמה מחברי המעגל הקרוב שלהם, מה שמוביל אותם לחשוב כיצד לפתור את הקונפליקטים הללו.
 3. כישרונות לא חשודים: לעתים קרובות קורה שלמשפחות יש אוצרות חבויים. בני מזל קשת לא יתאכזבו כשיגלו היום שלחלק מיקיריהם יש מתנות אמנותיות או אפילו ספורטיביות שלא הכירו עד כה. סוד שמור היטב שישמח את הסקרנים ביותר!
באותו נושא :  מדוע 2 המזלות האלה תמיד כל כך ברי מזל?

בסך הכל, היום האינטנסיבי במיוחד הזה, ה-9 באוקטובר, צפוי לעורר סערה בקרב חברינו בני מזל טלה, תאומים וקשת. הגילויים המשפחתיים הבלתי צפויים שהם יתמודדו איתם בהחלט קורעי לב, אך הם גם יחזקו את הקשרים בין הגיבורים ויאפשרו להם לצפות לעתיד משפחתם בשלווה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.