גילויים של האסטרולוגיה הסינית, החל מה-6 בינואר, 2 המזלות הללו בוודאי יפגשו את אהבת חייהם

הכוכבים מסתוריים ומרתקים, אך מעל לכל מסוגלים לחשוף מידע על חיי האהבה שלנו. החל מה-6 בינואר, שני מזלות סיניים יחוו תהפוכות רגשיות בלתי צפויות. במאמר זה, תוכלו לגלות עוד על שינויים קרובים אלה וכיצד לטפל בהם על מנת לחיות חוויה זו במלואה.

ההקשר האסטרלי החיובי לאהבת אמת

באסטרולוגיה הסינית, גורלנו קשור קשר הדוק לתנועות הכוכבים ולמחזורי לוח השנה הירחי. תקופות מעבר כמו זו שנחווה מה-6 בינואר ואילך הן אפוא מבשרות על התפתחויות חדשות והזדמנויות שיש לנצל.

הכוכבים המיושרים מתאריך זה יוצרים אווירה המסייעת למפגש האהבה לילידי שני המזלות במיוחד. אבל מהן ההשפעות הכוכביות האלה שמעדיפות מערכות יחסים רומנטיות? כיצד נוכל להבין את היקפם ואת השפעתם על חיי הרגש שלנו? הנה כמה מפתחות להבנה טובה יותר של מנגנוני האסטרולוגיה הסינית בתחום זה.

השפעת מחזורי הירח

לוח השנה הסיני עוקב אחר קצב המבוסס על מופעי הירח. כל חודש מקביל לירח חדש, וראש השנה הירחי מתחיל בדרך כלל סביב הזמן של הירח החדש השני שלאחר היפוך החורף. שינויים בחיי האהבה שלנו קשורים אפוא לעתים קרובות לשלבי הירח הללו.

בתחילת השנה הנוכחית אנחנו עומדים להיכנס לתקופה שתורמת למפגש עם אנשים ולחיזוק קשרים רומנטיים. מולד הירח ב-6 בינואר מקדם הגשמה רגשית ומפגשים יפים עבור מזלות מסוימים יותר מאחרים.

השפעת כוכבי הלכת

בהורוסקופ הסיני, גם כוכבי הלכת ממלאים תפקיד בולט בחיי האהבה שלנו. כל מזל נשלט על ידי כוכב לכת מסוים הקובע את תכונות האופי שלו ואת זיקותיו עם מזלות אחרים. השפעות פלנטריות אלה יכולות להיות מוגברות או מוחלשות במהלך צירופים אסטרליים מסוימים חיוביים או שליליים לאהבה.

באותו נושא :  מה המשמעות של הסמל האסטרולוגי שלך? הסברים של אסטרולוג

החל מה-6 בינואר, שילובי כוכבים מסוימים יאפשרו לשני מזלות לזרוח במיוחד מבחינת פיתוי והיכרויות. אבל היזהרו, זה לא יהיה מספיק פשוט להחזיק אצבעות כדי לראות את גורל האהבה שלכם משתנה בן לילה; יהיה צורך בעבודה מסוימת על עצמך כדי לנצל את מלוא האנרגיה האסטרלית היפה הזו!

שני הסימנים הנוגעים בדבר: מי הם?

ללא עיכובים נוספים, בואו לגלות מה הם שני מזלות המזל האלה, אשר תהיה התחלה ייעודית נחושה לשנה תחת סימן של אהבת אמת:

  • הנמר ידוע באומץ לבו ובתשוקה שלו, יליד סימן הנמר אינו חסר קסם.: עם זאת, הוא יכול לפעמים להיות פזיז ולדחוף את שותפיו. הודות להשפעות החיוביות של הכוכבים מ -6 בינואר, תכונת אופי זו תהיה מתונה וילידי הנמר יוכלו להדגיש את היום הטוב ביותר שלהם כדי לעורר מפגשים יפים.
  • החזיר כנה ונדיבה, יליד מזל החזיר הוא שותף אידיאלי עבור אלה המחפשים מערכת יחסים יציבה ומתמשכת.: עם זאת, רגישותו הגבוהה יכולה להיות הגורם לשברון לב זמני. ההשפעות האסטרליות שיבואו יאפשרו לו לתעל טוב יותר את רגשותיו וכך למשוך אהבה אמיתית ביתר קלות.

הזדמנויות בזמן הנכון

כדי לנצל את מלוא ההזדמנויות הללו המוצעות על ידי השמיים, במיוחד באהבה, יש צורך להיות קשובים ל"הזדמנויות טובות" ולנקוט יוזמות מסוימות בחייו הסנטימנטליים של האדם. הנה כמה טיפים חשובים לילידי טיגריס וחזיר:

  1. היפתחו לאחרים, היו סקרנים ותנו לאינטואיציה שלכם להנחות אתכם לאנשי קשר חדשים.
  2. אל תהססו לצאת מאזור הנוחות שלכם כדי להכפיל חוויות אהבה מעשירות.
  3. הביעו את רגשותיכם ללא חשש, מכיוון שכנות ואותנטיות הם כלי הפיתוי הטובים ביותר שיש לכם.
  4. דאגו למערכת היחסים שלכם, היו קשובים לצרכים של בן הזוג שלכם וקדמו שותפות ודיאלוג.
באותו נושא :  מהו כוח העל של גלגל המזלות שלכם? חקירה של סימן אחר סימן

עם עצה זו בחשבון והכוכבים מיושרים לטובתם, לילידי הנמר והחזיר יש את כל הקלפים ביד כדי להפוך את תחילת השנה לצעד מכריע בחיי האהבה שלהם. על ידי מעקב קפדני אחרכשהם נשלחים על ידי היקום ועל ידי פעולה עם הבחנה, הם יוכלו לנצל את ההזדמנות הייחודית הזו שמציגה את עצמה בפניהם ובכך לפגוש את אהבת חייהם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.