גלה מה צורת האצבע שלך אומרת על האישיות שלך!

מבחני אישיות הם דרך מרתקת לחשוף רבדים לא מושרים של ההתבוננות הפנימית שלנו. הם מזמינים אותנו לבחון תכונות אינדיבידואליות שלעתים קרובות אינן מוערכות כראוי או שעדיין לא נחקרו. היום אנחנו מגלים מבחן חדש שמתיימר לחשוף היבטים באופי שלנו על פי אחד המדדים המפתיעים ביותר: צורת האצבעות שלנו. האם אתה מוכן לגלות מה הידיים שלך מנסות לספר לך על האישיות שלך?

מבחן יחיד: פענוח צורת האצבע

הנה דרך חדשה להסתכל על מבחני אישיות: עכשיו הם יכולים ללבוש צורה של ניתוח של האצבעות שלנו! ואכן, גישה חדשה מציעה לתת לידיים שלנו לדבר אלינו על מי שאנחנו. העיקרון הוא פשוט: להתבונן בצורת האצבעות שלנו כדי להעלות השערות על האופי שלנו. מסקרן? אז הנה הסבר על מה תצורת האצבעות שלך עשויה לומר על הנוכחות שלך.

צורות מסגירות: מה המשמעות של כל אצבע

המבחן שאנו בוחנים מסווג את האישיות לשלושה פרופילים עיקריים, בהתאם לצורת האצבעות. בואו נחפור קצת יותר לעומק בפרופילים האלה ומה הם עשויים לומר עלינו:

תוצאה א' מדגיש שתי תכונות אופי מיוחדות: סלידה בולטת משקרים וצביעות, בשילוב עם אופי רגשי ולעתים אקסצנטרי. לכן הוא יכול להצביע על אישיות אותנטית, המביעה את רגשותיו בצורה תוססת ומקורית.

תוצאה ב' מגלה סתירה חביבה: לב רך ונאמן החבוי תחת חזות חסונה. אם אתה מזהה את עצמך בפרופיל זה, תוכל להעריך נאמנות, אבל פחד מסוים של פצעים רגשיים עלול לכלוא אותך.

תוצאה ג' מעורר אדם פייסני, המבקש להימנע מקונפליקט וממהר לסלוח. ההיבט הבולט ביותר של תוצאה זו הוא הכבוד לדעותיהם של אחרים, תוך הפגנת סובלנות ונדיבות.

באותו נושא :  מי האב האמיתי של הילד הזה? אם תמצא את זה, מנת המשכל שלך היא מעל הממוצע

חצי הכוס המלאה: העניין של מבחני אישיות

למרות העובדה שלמבחנים אלה אין בסיס מדעי מבוסס, העניין במבחני אישיות כאלה טמון במה שהם יכולים לגלות על השקפתנו על עצמנו ועל אחרים. הם פותחים בדיאלוג על מגוון הטמפרמנטים האנושיים וההתבוננות הפנימית. זו הזדמנות לשאול את עצמכם ולמה לא, לחלוק רגע של שמחה סביב גילויים מהנים ובלתי צפויים.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.